1a.lt – geriausia vieta įsigyti fotoaparatą už patrauklią kainą

Apie internetinę prekybą ir 1a

Susiduriant su dideliais informacijos kiekiais, gyvename skaitmeninėje visuomenėje , kurioje greitai kinta ir susiformuoja nauji vartotojų įpročiai, apsipirkinėjimas internetu tapo naudinga aplinkane tik vartotojams , betgi ir online verslo kūrėjams. Tokio reiškinio geriausias atstovas – internetinė parduotuvė 1a.lt, žinoma kaip nepralenkiama Lietuvos elektroninėskomercijos lyderė bei įkurta , remiantis puikia Latvijos 1a.lv elektroninės parduotuvės patirtimi , kiek vėliau savo modelį pritaikant visose Baltijose šalyse, nepalenkiant ir Estijos. Pačios internetinės parduotuvės 1a.lt pavadinimas tai yra užšifruota vieneto ir raidės a simbolika, nurodo įmonės tikslą pelynti nepralenkiamo lyderio statusą , teikiant išsamią prekių informaciją ir konsultuojant klientus . 1a.lt elektroninė parduotuvė skaičiuoja penkerius metus, kadangi buvo įkurta jau 2008 metais ir savo verslo planą, kuris yra vykdomas pakankamai pelningai ir sėkmingai gali paremti pagrindiniais kriterijais, būdingais visam skaitmeniniam verslui :*patogumu ,*išsamios informacijos apie prekes pateikimu ir rekomendacijomis ir *gerokai mažesnėmis kainomis , *didesnę prekių pasiūlą , laiko taupymu.
EI teigia,jog ,Lietuva jau nuo 2011 metų sparčiai vejasi prekyba internetu ir kiekvienais metais susigundančių pirkti internetinėse parduotuvėse procentinis skaičius padidėja iki 30%. Daromos prielaidos, joggretos turėtų dar plėstis kadangi iki 2017 metų internetinės parduotuvės sąskaitoje turės 370 bilijonų dolerių viso pasaulio mąstu, bent taip teigia „Forrester Research“ . Tiksliau tariant 1a.lt ir toliau galės verstis pelninga veikla -internetinių tyrimų duomenimis , nors ir prekės, kurias vartotojai įsigija yra labai įvairios, dažnai klientai dairosi ir nori nusipirkti kompiuterius, televizorius ar kitą techniką, kuri internetiniame puslapyje pateikiama su kur kas didesnėmis nuolaidomis. Skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoapartai internetu – klientus taipogi dominanti prekė. Teigiama, jog siekiant nešvaistyti laiko pirkėjų įpročiams ateis pokyčių metas ir internetinė platformabus tokia pat sėkminga ir populiari kaip kitose Europos šalyse .
Pagrindinis motyvas, kodėl vartotojai privalo pasirinkti internetinę parduotuvę 1a.ltyra bendrovės bendravimo su pirkėjais politika . Sėkmingai veikianti parduotuvė visadosatsižvelgia į pirkėjus beiužtikrindami kokybišką aptarnavimą, siekia aprašymusapie tiek parduotuvėje, tiek sandėliuose laikomas prekes pateiktikuo efektyviau, konsultuojant tiek elektroniniu paštu, tiek telefonu . Remiantis patogumu, produkcijos atgabenimu į vartotojų namus spartumu ir nepriekaištingu bendravimu su klientais,užtikrinanamas dar ir interneto parduotuvės specialistųtechninių produktų taisymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *