Apie Ryanair bilietus

ryanair bilietaiPlanuojate atostogauti ir galvojate, kad Ryanair bilietai galėtų būti pigiausias variantas norint gerai pailsėti ir kažkur pigiau nukeliauti? Galima taip įsivaizduoti, tačiau galbūt Ryanair bilietai galėtų būti ir ne tokie geri, jeigu nemokėsite jų tinkamai užsisakyti. Jeigu nepasitikite savo jėgomis, tuomet galbūt bus geriau tiesiog nueiti į gerą kelionių agentūrą ir ten paprašyti pagalbos. Žinoma, Ryanair bilietai yra tikrai vieni pigiausių, lyginant su kitomis skrydžių agentūromis, tačiau ir tai reikia mokėti juos nusipirkti. Tai ką daryti, kaip nepralošti, kad tie Ryanair bilietai tikrai kainuotų pigiai, o ne brangiai? Štai keletas patarimų.

Žinokite sezonų bangas

Visų pirma, reikėtų žinoti, kad į tas pačias vietas Ryanair bilietai internetu gali kainuoti visiškai skirtingas sumas. Tai priklauso nuo to, kokiu metu ir į kokias puses Ryanair bilietai internetu yra parduodami. Tarkime, jeigu jūs dirbate įprastoje įstaigoje, tai ilsitės savaitgaliais ir atostogas turbūt imate vasarą. Tai yra pats paklausiausias laikas kelionėms. Dėl to dažniausiai Ryanair bilietai akcija ar ne akcija, bet daugiausiai kainuoja savaitgaliams ir vasarai. O štai, jeigu esate pats sau šefas ir keliauti galite bet kada, atkreipkite dėmesį, kad ne sezono metu visiškai viskas kainuoja daug mažiau. Tarkime jums Ryanair bilietai Pigiau kainuoja pavasarį arba rudenį skrendant atostogauti į kurortus. Tada dar net ir ne taip karšta, tad tik geriau. Tad jeigu norite tikrai pigiai keliauti, pagalvokite apie tai, kad pigiausia būtų pirkti keliones ne per tą piką, kada jas perka ir visi kiti žmonės.

Bilietas pigus – kelionė brangi

Kitas variantas, kartais atrodo, kad Ryanair bilietai is Kauno į kokį Oslą gali būti labai pigūs. Tačiau visumoje kelionė gaunasi brangi. Taip pat kaip ir tada, kai perkami Ryanair bilietai is Vilniaus į Paryžių. Kas čia atsitinka ir kodėl? Paslaptis glūdi tame, kad jums tenka gana pigus šios skrydžių bendrovės bilietas į tam tikrą šalį, bet jūs iš tiesų skrendate ne į Oslą, ir ne į Paryžių. Iš tikrųjų, jūs su Ryanair dažniausiai skrendate į kokį nors mažą oro uostą, esantį toli nuo to miesto, į kurį taikote. Jis tik pavadintas taip. Atskrendate vidury nakties, nakvoti nėra kur, reikia važiuoti. Tenka pirkti brangų taksi arba naudotis brangiu specialiu autobusu. Taigi, jūs sutaupote skrydžiui, tačiau kadangi esate numetami kažkur labai toli nuo tikslo, o pigaus viešojo transporto nėra, tenka primokėti už likusią kelionės dalį. Tas pats nutinka ir tada, kai tiesiog keliaujate į labai brangią šalį. Tarkime, keliaujant į Norvegiją, reikia kaip reikiant nusiteikti pakratyti kišenes. Tad bilietas brangus, bet kur žengsite žingsnį, iškart turėsite už bet ką susimokėti.

Atsakomybė užsisakant

Dar vienas momentas, kur reikia nesuklysti planuojant savo pigiąją kelionę, tai užsisakinėjant bilietą. Gal jums šaus taip į galvą, ir taip atrodys, kad jūs nusipirksite greitai internetu ir mažai sumokėsite už bilietą. Bet jeigu niekada nesate to darę, tuomet galite pagalvoti apie tai kitaip. Geriau duokite tam, kas jau bandė. Tikrai ne atsitiktinai užsakymas yra labai pavojingas. Jis taip gudriai apmąstytas, jog jūs turite daugiau negu bet kada šansų papulti į pinkles. Jums bet kada gali pasitaikyti kokia nors gudrybė ir štai nepastebėję jūs užsisakysite papildomą vietą kojoms, geresnę kėdę ar dar ką nors, už ką teks pakloti krūvas pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *