Apie siuntas ar krovinius

MikroautobusasDėl itin išaugusių emigracijos mastų, vis aktualesnės tampa keleivių bei krovinių pervežimas iš Lietuvos į Angliją, Airiją, Vokietyja ir t.t. Nemaža dalis keliaujančiu tautiečių tam, kad palengvinti kelionę savo daiktus ir lauktuves iš Lietuvos siunčia atskirai. Taip sutaupoma lėktuvų bilietui, o siuntos pasiekie jau po poros dienų.

Paimtas krovinys yra pakraunamas į mikroautobusą, vairuotojas surenka kitas siuntas ar krovinius ir išvyksta į Airiją. Dažniausiai yra skelbiama planuojamo išvykimo ir siuntų išdalijimo data, todėl nesunkiai galite perspėti apie atvykstančią siuntą gavėją. Žinoma, prieš atiduodant krovinį su juo papildomai susisieks vairuotojas, suderins tikslias atidavimo detales, todėl ant siuntų būtinai reikia nurodyti gavėjo kontaktinius duomenis, o ne tik adresą. Be to reikia pasirūpinti, kad šie duomenys būtų pritvirtinti saugiai, neatsikabintų ir nepasimestų.

Kroviniai į Airiją keliauja ne lėktuvu, todėl nori nenori tenka jiems keliauti per keletą kitų šalių. Tai suteikia galimybę siuntėjams išsiųsti siuntą ne tik į Airiją, bet ir Angliją, Vokietiją, Prancūziją. Žinoma, apie tai reikėtų pakalbėti su pervežėju, kadangi ne visuomet maršrutas yra toks pats, pasitaiko įvairių priežasčių, dėl kurių nuo įprasto kelio nusukama kitais keliais ir keliukais.

Jūsų kroviniai ir siuntos į Airiją ar iš jos bus saugūs ir pasieks gavėją jei tik atsižvelgsite į visas rekomendacijas pakavimui ir kontaktų pateikimui, supakavimui, vengsite siųsti tai, kas gali sukelti kokių nors trikdžių ar problemų, pavyzdžiui, draudžiamų daiktų ar nesandariai supakuotų skysčių, tepalų, netinkamai pervežimui paruošto dviračio, motociklo ar buitinės technikos. Visa kita pervežėjo rūpestis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *