Apsauginės žaliuzės

apsauginiu zaliuziu kaina

Apsauginiu zaliuziu kaina

Bailiukas atsibudo ankstų rytą ir pažvelgė pro didelį, šviesų langą. „Man reikia žaliuzių!“ – sušuko bailiukas, – “Kokia apsauginiu zaliuziu kaina?“

Dizaineris tuoj pat ėmėsi darbo. Juk reikia nedelsiant įrengti tai, ko Bailiukas prašo, gal nors taip jis liausis bijojęs. Tikras vargas su tuo Bailiuku. Jis bijo visko. Štai dėl visai neseniai buvusios Bailiuko baimės teko įrengti lauko šviestuvus ir video kameras. O dabar dideli ir šviesūs langai sutrukdė Bailiukui ramiai gyventi.

Dizaineris pasirūpino, kad langai būtų padengti apsauginiu sluoksniu, bet Bailiukui, matyt, to neužteko. Ką gi padarysi, teks pasirūpinti, kad ir langai būtų apsaugoti ne tik nuo saulės spindulių, bet ir nuo smalsių praeivių žvilgsnių. Juk dažnas praeivis žvalgosi, kur ir kaip gyvena Bailiukas, kad jo atsikratyt galėtų.

Dizaineris sėdo į automobilį ir išrūko pasidairyti į parduotuves, kokia zaliuziu kaina. Bailiukas pinigų turėjo, jis jų gaudavo nuolat, nes kiekvienas miesto gyventojas, tik pajutęs baimę, sumokėdavo Bailiukui tam tikrą duoklę, net pats to nepajusdamas. Ypač daug pajamų Bailiukas gaudavo iš neteisėtai praturtėjusių asmenų, nes pastarieji nuolat jausdavo baimę.

Taigi, apsaugines zaliuzes kainos ne taip jau stipriai jaudino dizainerį, tačiau jis buvo doras ir sąžiningas, todėl nutarė atlikti viską kaip priklauso. Kadangi jo Bailiukas gyveno Vilniuje, tai ir paieškas dizaineris pradėjo pirmiausia aplankydamas šio miesto parduotuves. Pasirodė, kad apsauginės žaliuzės kaina Vilniuje ne tokia jau ir menkutė. Įdomu, o kaip laikosi vienas iš Bailiuko brolių Kaune? Ir kokia zaliuziu kaina tenai? Ar Bailiuko brolis taip pat jas įsirengęs? Dizaineris patraukė į Kauną.

Kaune dizainerį maloniai priėmė, pavaišino. Jau jau dizaineris norėjo pirkti apsaugines zaliuzes kaune, taip jos jam patiko, tačiau brolis patarė neskubėti ir aplankyti dar vieną miestą – Panevėžį. Gal ten Apsauginiu zaliuziu kaina bus pati palankiausia? Ten taip pat gyvena kitas, jauniausias Bailiuko brolis, gal jis ką patars. Dizaineris išvyko.

Panevėžyje dizaineris buvo maloniai priimtas, gausiai pavaišintas, nes ir šiame mieste gyvena daug ko bijančių žmonių, tad Bailiuko broliuko stalas niekada nebūna tuščias. Pasivaikščioję vaizdingomis Nevėžio pakrantėmis užsuko į parduotuves. Apsaugines zaliuzes panevezyje parduodamos tik vienoje parduotuvėje, todėl ilgai klaidžioti nereikėjo. Kas labai svarbu, šioje parduotuvėje naudotos apsaugines zaliuzes buvo labai pigios, tačiau Bailiukas nebūtų bailiukas, jei visko nebijotų. Taigi, dizaineris nesiryžo pirkti naudotų žaliuzių. Puikiai paviešėjęs pas Bailiuko brolius ir įsitikinęs, kad apsaugines zaliuzes kaina neypatingai skiriasi, dizaineris grįžo namo. Bailiukui paporino, kad apsauginiu zaliuziu kaina daugmaž visur vienoda. Taip pat papasakojo apie jo brolius ir perdavė nuoširdžius linkėjimus. Bailiukas džiaugėsi gavęs linkėjimų nuo brolių ir dar labai jį džiugino tai, kad broliukų langus taip pat saugo apsauginės žaliuzės. Tačiau Bailiukas ragino dizainerį sparčiau spręsti jo langų likimą, nes jis visai nenorįs ryte vėl pamatyti skaisčią ir šviesią saulę, o gal ir smalsaus praeivio žvilgsnį. Ateityje teks tikrai įrengti klasikinę apsauginiu žaliuzių sistemą.

Tagi dizaineris nuvažiavo į parduotuvę, prekiaujančią žaliuzėmis, pasikalbėjo su konsultantu ir sužinojo, kad šiuo metu vyksta labai palanki apsaugines zaliuzes akcija. Ilgai nedelsęs dizaineris užsisakė žaliuzes ir grįžo pas Bailiuką kartu su montuotojais. Montuotojai puikiai įrengė žaliuzes. Jos labai tiko prie bendro namo fasado ir nė kiek jo nesudarkė. Bailiukas labai džiaugėsi, kad apsauginiu zaliuziu kaina tik nežymiai patuštino jo piniginę ir ramiai nuėjo miegoti.

Comments are closed.