Apklausa vyrams: ar moterims reikalingi vibratoriai

Vibratoriai moterims

Vibratoriai moterims

Damos žino, ar vibratoriai moterims yra naudingas daiktas, kam ir kada jie reikalingi. O ar tą žino vyrai? Ką jie mano apie šį išradimą? Kas tai – nesąmonė ar nuostabus dalykas, galintis pakeisti ir paįvairinti dieną? Užduodame šiuos klausimus vyrams, kurie nebijo išsakyti ne tik savo moterims, bet ir skaitytojams nuomonės apie tai, kam reikalingi vibratoriai.

Tomas, dizaineris

„Visada buvau už laisvę ir už tai, kad žmonės nežabotų savęs taip, lyg nekęstų. Vibratoriai moterims yra puikus dalykas. Jeigu mano moteriai reikėtų kažko panašaus, neabejodamas jai ir pats padovanočiau trijų rūšių vibratorius. Nemėgstu davatkų, kurios nieko daugiau neveikia, tik skaičiuoja, kas galima, kas negalima. Vibratoriai nėra tokie jau brangūs, ir tiek vyrams, tiek moterims jie įperkami. Tai kodėl gi vyras negali padovanoti tokio daikčiuko savo merginai? Juk labai smagu. Aš, kaip dirbantis su įvaizdžiu, dar galiu pasakyti ir tai, kad mane žavi vibratorių pasirinkimai. Labai smagu matyti, kad galų gale tai nėra tik toks praktinis prietaisas, skirtas aistrai sužadinti, bet kad kartu tai gali būti ir tikrai puikus stiliaus akcentas. Kaip ir apatinės kelnaitės, vibratoriai moterims niekada nebus tas stiliaus akcentas, kuris bus viešai matomas, tačiau vibratoriai moterims gali teikti jausmą, kad jos pačios tikrai viską rikiuoja pagal savo skonį. Nes jų yra įvairių formų, spalvų, dydžių, netgi kvapų ir skonių“, – sako dizaineris.

Domas, statybininkas

„Manau, kad klasikiniai vibratoriai moterims reikalingi tik tada, jeigu jos neturi vyrų. Iš kitos pusės, man labai sunku atsakyti į tokį klausimą, nes niekada tuo specialiai nesidomėjau, ir jokios moters šitų dalykų niekada neklausiau. Gali būti, kad jie reikalingi, gali būti, kad – ne. Net nežinau, nelengva man atsakyti. Tegul gal pačios jos pasako, ar joms patinka klitoriniai vibratoriai, ar labiau patinka G – taško vibratoriai. Aš vyras, ir aš tokių dalykų neišmanau“, – sako Domas.

Juozas, inžinierius

„Pažvelgus techniškai į šį klausimą, matau, kad penio formos vibratoriai turėtų funkcionuoti kaip normalus vyro organas, todėl turėtų veikti gerai ir atlikti jam priskirtą užduotį. Jeigu moteris moka gerai juo pasinaudoti, išbando įvairias kryptis ir priderina vibratorių prie savo poreikių, tai tame nematau problemos. Mane žavi, kai moterys daugiau susiduria su technologijomis ir žino, kur jas gauti, kaip panaudoti. Jeigu sutikčiau moterį, kuri dar ir galėtų pasakyti, kokiu principu veikia baterijomis įkraunamas vibratorius moterims, tai ji būtų mano svajonių moteris“, – sako inžinierius.

Mantas, studentas

„Na jūs ir paklausėte. Aš apskritai tik dabar pirmą kartą išgirdau, kad yra tokie dalykai, kaip spenelių vibratoriai moterims. Ir kas galėjo pagalvoti? Ne ne, aš nesakau, kad tai negerai, ar kad nemoralu. Gal labiau yra tai, kad man tokie dalykai visada iš galvos išeina, aš daugiau dėmesio skiriu mokslams, kurie susiję su pažanga, ir net kartais nežinau, apie ką tos moterys galvoja. Yra prirašyta daug visokių knygų, daug atlikta tyrimų, bet aš žinau, kad niekas man vis tiek negali paaiškinti, ką galvoja moteris – į ją neįlįsi, jos nesuprasi. Tai ir tokie jų žaislai man kartais atrodo kaip naujiena. Aišku, čia gal ir mano paties problema, kad per mažai skiriu tam dėmesio, nes daugiau domiuosi savo mokslų sritimis“, – sako studentas.

Comments are closed.