Ar pasitikėti greitąja paskola?

Atliekami tyrimai apie Lietuvos gyventojų ketinimus paskolų atžvilgiu atskleidžia, jog žmonių, nusprendžiančių pasiimti paskolą tendencingai daugėja, o didžioji jų dalis numato skolintis būsto remontui, buitinei technikai, elektros įrangai ar baldams įsigyti, automobilio pirkimui ar remontui. Kitaip sakant – paprastiems vartotojiškiems poreikiams patenkinti.

Kadangi kiekvieno žmogaus poreikiaiskiriasi, natūralu, jog iškyla klausimas, kuo vertėtų labiau pasitikėti: skolinimasis bankuose ar greitąsias paskolas suteikiančiose įmonėse?

Kas yra greitoji paskola?

Greitoji paskola – tai tam tikra paskolos rūšis, kuri pasižymi savo aukštu prieinamumu. Nuo seno rinkoje įsitvirtinusiuose bankuose ar bankinėse institucijose paskolos suteikiamos tik nuodugniai patikrinus potencialaus skolininko duomenis, jo mokumą, finansinius rodiklius ir panašiai, o greitosios paskolos suteikiamos itin greitai ir paprastai.

Kreditą suteikiančioms įmonėms svarbu, kad jų klientas būtų dirbantis (tai reiškia, kad būtų gaunantis pastovias stabilias pajamas), neturėtų blogos finansinės istorijos (svarbu, kad visi ankstesni įsiskolinimai būtų mokami tvarkingai ir laiku) bei turėti 18 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *