Ar pigūs papuošalai gali būti gražūs ir kokybiški?

Visuomenėje nusistovėjus nuomonė, kad tik brangūs papuošalai gali būti gražūs ir kokybiški. Dėl šios priežasties dauguma žmonių dažniausiai yra linkę permokėti už savo norimą žiedą, pakabuką ar auskarus manydami, kad ta prekė bus kažkuom geresnė už pigesnįjį jos variantą.

Taigi, ar tai tiesa? Brangiau yra geriau? Kaip vienas pavyzdys rodo, elektroninė papuošalų parduotuvė Topmada.lt siūloišskirtinius, kokybiškus ir pigius auskarus, pakabukus bei žiedus pigiau, nei kitur. Žmonės, pirkę šioje parduotuvėje, džiaugiasi įsigyję pigių papuošalų, su kuriais galima ne tik pasipuošti bet dar ir pasipuikuoti prieš draugus. Dažnai skelbiamos akcijos bei nuolaidos padeda dar labiau sutaupyti. Beje, Topmada.lt skelbia įvairius konkursus, kurių prizai – nemokami papuošalai.

Kadangi pigu, galima susidaryti nuomonę, kad pristatymo terminas bus ilgas, kaip daugelyje kitų internetinių parduotuvių. Tai netiesa, nes Topmada.lt prekių pritatymas trunka nuo 1 iki 3 darbo dienų, o jei pirkėjas nepatenkintas įsigyta preke, jis ją turi galimybę grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus.

Norėdami patys pamatyti, o gal ir nusipirkti pigių ir kokybiškų papuošalų, galite užsukti adresu www.topmada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *