Ar viską žinote apie stiklo paketus?

Stiklo paketai – viena svarbiausių langų dalių, tad būtina apie juos žinoti keletą svarbių dalykų.

Dažniausiai stiklo paketams gaminti yra naudojamas aukščiausios kokybės stiklas: Saint, Pilkington, Gobain. Norint pagaminti įvairių rūšių bei įvairių savybių turinčius stiklo paketus, reikia naudoti skirtingą stiklo lakštų skaičių.

Kadangi stiklo paketai būna labai įvairūs, pirmiausia reikėtųpasitarti su specialistu, kuris padės nuspręsti, kokie stiklo paketai labiausiai tiktų tiems langams, kurių jūs norite įsigyti. Yra daug kriterijų, pagal kuriuos galima nuspręsti kokie stiklo paketai yra tinkamiausia: tai langų rūšis (plastikiniai langai, aliuminio langai, mediniai langai); pastato rūšis (nuosavas namas, komercinės paskirties pastatas, visuomeninės paskirties pastatas) ir pan. atsižvelgiant į šiuos kriterijus bus galima rasti tinkamiausią sprendimą, t. y. nuspręsti iš kiek stiklo lakštų turėtų būti pagaminti stiklo paketai.

Labai svarbu ir tai, jog stiklo paketai užima didžiausią langų plotą, tad būtent per stiklo paketus pasišalina didžioji dalis pastato šilumos. Norint, kad kuo daugiau šilumos būtų išsaugoma, būtina rinktis kuo ekonomiškesnius langus, kurių stiklo paketai yra sudaryti iš kuo didesnio skaičiaus stiklo lakštų.

Na, o pabaigai – dar vienas pastebėjimas. Jei jūsų namuose yra langai, kurie buvo įmontuoti prieš 8 metus ar daugiau, kuomet dar rinkoje nebuvo pasirodęs selektyvinis stiklas, tokiu atveju reikalingas langų remontas. Atminkite, kad tokius langus verta pakeisti į langus su selektyviniais stiklais, kadangi tokie stiklai maždaug tris kartus daugiau išsaugo pastato šilumos. Na, o jei norite paties patikimiausio varianto, t.y. tokių langų, kurie išsaugotų didžiausią įmanomą kiekį pastato šilumos, rinktis tuos langus, kurių stiklo paketai yra pagaminti iš trijų lakštų stiklo, o tarpai yra užpildyti argono dujomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *