Asmeninė fotosesija

Asmeninė fotosesija, tai universaliausia fotosesija. Jos poreikių yra labai įvairių, bet visos idėjos yra asmeninės. Aptarkime keletą jos pobūdžių:

Asmeninės fotosesijos Kaune ar kitame Lietuvos mieste

Tai fotosesija skirta asmeniu, kuris nori nuotraukų mieste. Vietos pasirinkimas nėra svarbus (tai priklauso nuo Jūsų poreikių). Dažniausiai mes aptariame su Jumis kokios miesto vietos Jums labiausiaipatinka ir kur save norėtumėt matyti. Keletą vietų išsirenkame, kartu jas aplankome kur ir įvyksta asmeninė fotosesija. Populiariausios vietos Kauno mieste:

  • senamiestis – labiausiai tinka tiems, kas mėgsta retro, antikvarą, senus papročius, klasikinius pastatus
  • Akropolio automobilių aikštelė / žalgirio arena – gal iš pirmo žvilgsnio skamba ir keistai, bet šiose vietose yra daug metalo ir betono konstrukcijų, tai labiausiai tinka asmenims mėgstantiems šiuolaikinį stilių
  • Kauno marios, Ąžuolynas, Pažaislio ir panemunės šilas – gražūs vaizdai gamtoje, mėgstantiems natūralią gamtą

Asmeninė fotosesija renginiuose ar varžybose

Jeigu norite užfiksuoti savo mėgstamos veiklos kadrus ši asmeninė fotosesija būtent Jums. Vykstant renginiui ar varžyboms, net jei ir yra renginio fotografas, jis daugiau fotografuos bendrą renginio vaizdą, o Jūs liksite nuošalyje, o samdant asmeninį fotografą turėsite nuotraukų skirtų tik Jums.

Fotosesija savireklamai

Tai oficialesnė fotosesija asmeniniam reklamavimui. Nuotraukos oficialesnės, apranga dalykiška. Garsinant savo vardą be šios fotosesijos tiesiog neįmanoma.

Kad ir kokia asmeninė fotosesija bebūtų svarbiausia visada išlikti savimi, nebijoti objektyvo, o jeigu neturite patirties pozavime prieš objektyvą fotosesijos metu aš jus pamokysiu kaip elgiasi profesionalūs modeliai. Po fotosesijos įsitikinsite jog nebūtina būti modeliu ar turėti daug modelio patirties, kad galėtumėte džiaugtis gražiomis nuotraukomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *