Atkreipkite dėmesį į kainą elektroninėse parduotuvėse

Apsipirkti interneto parduotuvėse darosi vis populiariau, tad jei dar nespėjote įšokti į šį traukinį – pats laikas tai padaryti jau dabar. Ieškodami konkretaus daikto atkreipkite dėmesį į jo kainą fizinėse ir elektroninėse parduotuvėse, tikėtina, kad labai nustebsite dėl kainų skirtumo. Beveik visuomet interneto parduotuvėse apsipirkti bus pigiau nei bet kokiame prekybos centre (nekalbant apie akcijas), taigi jei niekur neskubate ir galite porą dienų palaukti savo pirkinio – išmėginkite pirkimą internetu ir taip sutaupysite savo laiką, kurį praleistumėte eilėse, bei nemažai pinigų.

Ieškant prekių internete vertėtų pasidomėti ir knygomis. Štai vieno iš nobelio premijos laureato knygos herojus pasaulį mato įvairių būtybių akimis. Eliotas poemoje remiasi simbolizmui būdingu aliuzijų metodu. Jis kūrinyje iškelia mintį, jog tikėjimo moralinėmis vertybėmis praradimas yra viena svarbiausių dvasinės krizės priežasčių. Kad ir mašininkės ir draudimo agento meilės aktas – menininkų aukštinamos meilės kūniška apraiška tapusi nereikšmingu vartojimu. Šis kūrinys yra toks, kurio neįmanoma skaityti atsiribojus, pasyviai. „Bevaisė žemė“ įtraukia skaitytoją, priverčia permąstyti savo pasaulį, savo aplinką. Todėl dažnas iš mūsų turėtų paklausti savęs, prieš perkant naują dakitą „ar man to tikrai reikia?“.

Laptopas
Skaitant ne sykį poemoje galėjau atpažinti žmones, su kuriais susiduriu, o kai kuriais atvejais – net ir save. Elioto gebėjimas realų pasaulį susieti su mitiniu, išgalvotu pasauliu primena, jog kasdien mes patys rizikuojame savo morale, ją aukojame, ja prisiekiame, ją aukštiname tuo pačiu metu ją mindydami purvinais batais. Gyvenimas Elioto aprašytame (o kartu ir šiuolaikiniame) pasaulyje panašus į ėjimą į bažnyčią, atliekamą išpažintį, po kurios nelengvėja, į religiją, kuri neapvalo sielos.

Galbūt ir kartojuosi, tačiau mano nuomone, „Bevaisė žemė“ šiandien kaip niekad aktuali – viešai vis garsiau imamos gvildenti dvasinę krizępranašaujančios užuominos.

One comment

  1. Keira parašė:

    kainos tikrai skiriasi, reikia netingėti paieškoti, pvz aš batus perku čia http://www.otto.lt/kategorija/avalyne/, nes kiek pastebėjau dažnai geriausia kaina būna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *