Atleido iš darbo? Patarimai per pokalbį ieškant naujo.

Jus atleido iš seno darbo? Nežinote, ką pasakyti interviu metu? Karjeros ekspertas ir autorius, Joyce Lain Kennedy, dalijasi savo 12 geriausius darbo interviu atsakymų į klausimą „Kodėl jūs buvote atleistas?“

  • Dabar aš turiu galimybę tyrinėti darbo vietas, kurios geriau atitiktų mano kvalifikaciją ir interesus. Mano tyrimai rodo, kad tokia galimybė gali būti viena ir ant jūsų stalo. Norėtumėte išgirsti daugiau apie mano įgūdžius dirbti su naujomis technologijomis?
  • Mano kompetencijos neatitiko mano buvusio darbdavio poreikių, bet atrodo, kad jos gali būti labai naudingos jūsų organizacijoje. Be to, rinkodaros ir reklamos, skatinimo įgūdžius būti vertinamas čia?
  • Nors aplinkybės privertė mane palikti savo pirmąjį darbą, man buvo labai sėkmingas mokykloje ir gavo kartu ir su studentų ir dėstytojų. Galbūt aš ne visiškai suprasti mano bosas lūkesčius ir kodėl jis išleido mane, kad greitai, kol aš turėjo galimybę parodyti save.
  • Darbas ne darbo, kad mano bosas, ir aš sutikau, kad atėjo laikas man pereiti į padėtyje, kad rodytų geresnę grąžą mums abiem. Taigi čia aš, paruoštas darbui.
  • Po galvoti apie tai, kodėl aš išėjau, aš suprantu, aš turėjo padaryti kai kuriuos dalykus skirtingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *