Atnaujinti savo auto lizingu – geras pasirinkimas vidutines pajamas gaunančiai šeimai

Toms šeimoms, kurios gauna vidutines pajamas, įsigyti svajonių automobilį nėra labai lengva, kadangi taupymui vis kas nors sutrukdo. Kur kas paprastesnis ir puikus sprendimas – atnaujinti savo auto lizingu.

Pirkdami auto lizingu Jūs galite pasirinkti kur kas naujesnį, talpesnį, ekonomiškesnį ar kitaip labiau Jūsų poreikius atitinkantį brangesnį automobilį, kuriam turimų santaupų neužtenka. Nedidelės mėnesinės įmokos vargiai pažeis Jūsų finansinį saugumą, tuo tarpu galėsite džiaugtis turį tokį automobilį, kuris Jus džiugina kiekvieną dieną ar leidžia komfortiškai keliauti visai šeimai.

Vienas iš variantų – mogo lizingas. Tai finansų bendrovės siūloma paslauga, kuri leidžia rinktis norimą automobilį, nepriklausomai nuo jo amžiaus, ir įsigyti jį mokant dalimis – lizingu. Mogo lizingas patrauklus senesnių, mažesnės vertės automobilių pirkėjams, kurie nori įsigyti iki 10 tūkst. eurų kainuojančius automobilius. Patrauklus ir grąžinimo terminas – net iki 6 metų, tad mėnesinės įmokos tikrai neturėtų Jūsų išgąsdinti, net jei perkate ir apynaujį, brangesnį automobilį savo šeimai.

Tinkamas auto lizingo pasirinkimas – geras žingsnis, tačiau galima ir suklysti. Niekada nesiūloma pirkti abejotinos kokybės automobilio. Verčiau sumokėti daugiau bei įsitikinti, kad automobilis nebus naujų Jūsų problemų šaltiniu. Dėl to nemažai žmonių renkasi prastesnės klasės, mažiau populiaraus gamintojo, tačiau visiškai naują automobilį ar automobilį, kurį parduoda įgalioti atstovai, autorizuoti pardavėjai, suteikiantys bent minimalias garantijas. Tokiu būdu rizikuojama mažiau. Be abejonės, ne ką prastesnis variantas dominantį automobilį patikrinti automobilių servise, kur pasakytų bent jau pastebimas, galimas problemas.

Mokėdami reguliariai įmokas neturėtumėte susidurti su rimtesnėmis problemomis, tačiau nerekomenduojame rinktis maksimalios galimos lizingo sumos. Tai yra, jei mogo lizingas ar kita bendrovė Jums siūlo iki 8000 eurų automobilio finansavimą, tačiau Jums kaip ir pakaktų automobilio už 5000 eurų, rinkitės pastarąjį, taip teks džiaugtis mažesnėmis įmokomis arba trumpesniu mokėjimo periodu, galėsite daugiau pasitaupyti ir sau leisti ar grąžinti kreditą anksčiau laiko. Žinoma, jei esate tikri dėl savo ateitis – galite imti ir maksimalų siūlomą auto lizingo sumą, ypač jei tai suteikia galimybę įgyvendinti labai seną savo svajonę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *