Baidarių nuoma Vilniuje

Baidarių nuoma Vilniuje nėra naujas, bet vis dar populiarus verslas. Tai viena iš aktyvių laisvalaikio pramogų, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo skirta fiziškai pasirengusiems, stipriems žmonėms, bet iš tiesų gali būti skirta visiems. Pastaraisiais metais Vilniuje baidarėmis plaukia ne tik draugų kompanijos, bet ir grupės iš įvairių darboviečių, taip pat ir paaugliai bei vaikai. Tokiu būdu vis populiarėja švęsti ir gimtadienius, mergvakarius, bernvakarius, išleistuves ir kitas įvairias progas. Pipiro baidarių kolektyvas sukūrė daug maršrutų, kurie tinka visoms šioms progoms bei tiesiog paprastam aktyviam laiko praleidimui. Plaukimo maršrutai gali būti ilgesnės ar trumpesnės trukmės, didesnėms ar mažesnėms grupėms ir taip pat įvairiausiu metu – nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Per dieną vykdoma keli plaukimai, prie kurių galite prisijungti su mažesne grupele žmonių. Taip pat baidarėmis plaukti galima ir naktį – naktinis plaukimas Vilnele gali būti kažkas ypatingo ne tik naujiems, bet ir senai baidarėmis plaukiantiems žmonėms. Plaukimo sezonas pradedamas jau nuo kovo –žmonės plaukia baidarėmis kovo 11-ąjai paminėti.

Plaukimai vykdomi įvairioms grupėms bei įmonėms nuo 8 iki daugiau nei 30 įvairaus amžiaus asmenų. Baidarėmis plaukti gali visi, net ir vaikai, jiems duodama speciali vaikiška kėdute. Pipiro baidarių kolektyvas naudoja patikimas baidares bei jų įrangą, visiems asmenims duodama gelbėjimosi liemenė. Jums tereikia pasirūpinti gera nuotaika, užkandžiais bei sausų rūbų komplektu, jeigu netyčia sušlaptumėte perdaug užsižiūrėję į gražias Vilniaus apylinkes. Maršrutų pradiniai bei galutiniai taškai yra netoli nuo viešojo transporto, taip pat, susitarus išlanksto, komanda gali jus pargabenti ir namo.

Plaukimas baidarėmis naudingas ne tik jūsų fizinei, bet ir kitoms būklėms. Tai užsiėmimas, kuris reikalauja komandinio darbo bei pozityvaus nusiteikimo, suteikiantis adrenalino bei atpalaiduojantis nuo kasdienės rutinos. Plaukti baidare pasirinkus sau tinkamą maršrutą turėtų būti daugiau malonu nei sunku ir laikas prabėgs greičiau nei numatote, kadangi įprasta baidarių valdymo technika nėra kebli ir visiems ją gana lengva perprasti per pirmąsias minutes.

Pipiro baidarių kolektyvas šiuo metu nuomoja ne tik baidares, bet ir Lietuvos vandens sporto pramogų naujieną – irklentes. Komanda gali jus išmokyti ją valdyti ir parodyti kaip lengviausia įveikti tuos pačius maršrutus ne tik baidare, bet ir irklente.

Visą informaciją apie įrangos nuomą, maršrutus bei startinius ir galutinius taškus galite rasti www.pipirobaidares.lt. Užsakymai priimami telefonu bei elektroniniu paštu, pageidautina, jog užsisakytumėte iš anksto, kadangi tokių pramogautojų daugėja ir sezono metu baidarių nuoma Vilniuje yra vienas iš užimčiausių verslų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *