Baldai internetu

baldai internetuBaldai iš Lenkijos pigesni

Dažniausiai prireikus naujų baldų, čiumpamas automobilis ir skubama aplankyti kuo daugiau kelyje pasitaikančių baldų parduotuvių, komisų, išparduotuvių. Baldai internetu – naujas ir patogus pirkimo būdas.

Taupymo režimas

Internetu siūlančios pirkti įmonės dažniausia stengiasi vilioti pirkėjus kainomis – nuolatinės nuolaidos, akcijos, „pigiau grybo“ pristatymas į namus. Tačiau ar tikrai įmonėms apsimoka siūlyti prekę už mažesnę kainą?

Greičiausiai įmonėms geriau, nes nereikia mokėti nuomos kainų arba dar geriau – prekes užsako iš kitų šalių, kuomet jas nuperka vietinėje rinkoje internetu. Taip sutaupomos sandėliavimo išlaidos, kurios viršija net ir baldo kainas. Tuomet baldai brangsta, o pirkėjas moka už tai, kas neįeina į perkamo daikto kokybę ar sudėtį. Taigi, baldai internetu pigiau ne tik parduoti, žinoma, bet ir pirkti. Pirkėjas, pirkdamas, sutaupo nuo kelių iki kelių šimtų litų. Viskas priklauso ir nuo pirkimo internetu būdo. Tarkime, kuomet perkant virtualiai sutaupoma, nes kaina perkamo baldo mažesnė, tačiau priklauso tai, ar daiktas pats parsivežamas namo savuoju transportu, ar transportuojamas įmonės, tarpininkų. Visgi aišku viena, jog baldai internetu apsimoka rinktis vien todėl, kad nereikia deginti nuosavo automobilio degalų, ieškant baldo iš vieno sandėlio į kitą.

Ne vien taupymo pliusai

Perkant internete atsiveria daugiau galimybių: iš vienos pusės pirkėjas gali stebėti pasirenkamų baldų kainų skirtumus, lyginti kainas, kuomet tas pats baldas skirtingose elektroninėse parduotuvėse gali svyruoti kainos dydžiais, iš kitos pusės jis praranda internetinės parduotuvės neįdiegusių įmonių produkcijos, o tokių įmonių Lietuvoje dar nemažai.

Visgi įmonės, kurių baldai internetu parduodami, visada pasiruošusios visapusiškai patenkinti savo klientą, todėl lanksčiai žiūri į apmokėjimo formas. Baldai išsimokėtinai – tai kur kas dažnesnis pirkimo būdas internete, nei įprastomis sąlygomis. Perkantis internetu klientas visada rizikingesnis, ieškantis patogesnių variantų, kadangi jis taupo laiką.

Laiką irgi įmanoma sutaupyti

Ir baldai internetu Vilniuje, ir baldai internetu iš Lenkijos, visi suteikia galimybę atsisakyti prekės, ją grąžinus per septynias darbo dienas. Taip gali nutikti dėl to, kad klientas pats negali realiai apčiupinėti baldo, jis negali matyti jo kokybės, įvertinti medžiagų, iš kurių jis pagamintas, galų gale užuosti, ar aliejus, kuriuo suteptas baldas, neerzina. Tokiu atveju baldų neverta pasilikti namuose vien todėl, kad naujas jų užsakymas reikalauja papildomos paieškos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *