Betafence tvoros nuo triukšmo

Kompanija Betafence, kurios gaminių asortimente – tvoros, vartai, tinklai ir kiti aptvėrimų sprendimai, į laboratoriją bandymams pristatė naujus savo produktus – garso užtvarus.

Glivicėse esančioje Aukštosios Technikos Mokyklos Statybų fakulteto garso laboratorijoje buvo atlikti bandymai su iš gabionų pagamintais Soundblocks garso barjerais.

Išorinės gabionų krepšių sekcijos buvo užpildytos trimisskirtingais užpildais:

  • Bazalto užpildu
  • Raudonu smiltainiu
  • Dolomito – kalkakmenio užpildu.

Vidiniam užpildui visais atvejais buvo naudojamas smėlis.

Laboratoriniai tyrimai patvirtino aukštus užtvarų techninius parametrus. Pagal pralaidumą garsui užtvarai buvo priskirti B3 klasei, kas reiškia, kad triukšmo lygis sumažinamas 45 decibelais. Vertinant garso absorbavimo savybes gaminiai prikirti A1 ir A2 klasėms (priklausomai nuo užpildo tipo).

Pasižymėdami tokiais aukštais garso pralaidumo mažinimo ir absorbavimo rodikliais, Soundblocks užtvarai tuo pačiu išlaido ir savo dekoratyvią, traukiančią žmonių dėmesį ir su aplinka derančią išvaizdą (dėka užpildų iš natūralių medžiagų).

Soundblocks –patentuota Betafence gaminama triukšmo slopinimo sistema, naudojama dideliuose infrastruktūros projektuose. Dėka naujausių gamybos koncepcijų daugiau garso yra absorbuojama ir užtvarus peržengia mažiau triukšmo. Soundblocks barjerai yra pagaminti iš plieninės suvirintos vielos, padengti Zincalu Ultra antikorozine danga, tarpusavyje sujungti spiralėmis.

Vartų ir tvorų gamintoja savo gamyboje naudoja tik naujausiais technologijas ir išgaudama aukščiausią kokybę savo produktams suteikia iki 10 metų garantiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *