Buhalterinės paslaugos Klaipėdoje: ką turi žinoti pradedantieji verslininkai?

buhalterinės paslaugos klaipedojeUostamiestyje kuriate verslą, bet negalite apsispręsti kokią juridinę formą pasirinkti veiklos įteisinimui? Jums turėtų būti aktualus ne tik įmonių steigimas – buhalterinės paslaugos Klaipėdoje irgi turėtų būti aktualios kiekvienam naujam verslui, nes vis dėlto – kuriant įmonę, taikomas reikalavimas, jog veiklos apskaitą vestų kvalifikuotas buhalterijos specialistas, tad jeigu ieškote kas padėtų registruoti įmonę, tai tuo pačiu ieškokite specialistų, kurie teiks apskaitos vedimo paslaugas. Įmonės nuo individualios veiklos vykdytojų skiriasi tuo, kad individualios veiklos vykdytojai turi teisę patys vesti savo apskaitą, o štai įmonių apskaita turi būti vedama jau specialistų.

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiantys specialistai šiuo metu siūlo itin pigias paslaugas, o geriausia tai, kad paslaugų įkainis kiekvienai bendrovei nustatomas skirtingai. Trumpai tariant, buhalterinės apskaitos specialistai įkainius nustato pagal dokumentų kiekį. Tai reiškia, kad jeigu jūsų įmonėje dažnai bus išrašomos sąskaitos, tai paslaugų įkainis kils, o jeigu apskaitos dokumentų bus nedaug, tai ir mokėsite mažiau. Visi paslaugų įkainiai dažniausiai yra aptariami dar prieš sudarant paslaugų sutartį. Taip, su buhalterinės apskaitos bendrove turėsite sudaryti paslaugų teikimo sutartį, kurioje bus nurodyti tiek jūsų, tiek ir apskaitos paslaugas teikiančios įmonės įsipareigojimai bei teisės.

Verta pabrėžti, kad apskaitos vedimo paslaugų įkainis priklauso ne tik nuo išrašomų sąskaitų kiekio, bet ir nuo darbuotojų skaičiaus. Buhalteris kiekvieną mėnesį turės išrašyti tam tikrus dokumentus – atsiskaitymo lapelius, atlyginimo pavedimų nurodymus ir kitą informaciją, tad kuo daugiau darbuotojų bus jūsų įregistruotoje bendrovėje, tuo buhalterinės paslaugos jums kainuos brangiau.

Įprastai paslaugų teikimo sutartyje nurodoma kada keičiasi paslaugų įkainis. Pavyzdžiui, sutartis gali numatyti, jog jeigu klientas nepasiekia tam tikro apskaitos dokumentų skaičiaus per mėnesį, tai jam taikoma viena paslaugų kaina, o jeigu viršijama nustatyta riba, tai jam tenka mokėti jau kitą įkainį. Žinoma, sutartis nurodo ir visus galimus sutarties nutraukimo atvejus, tačiau dažniausiai yra reikalavimas, kad apie sutarties nutraukimą kiekviena pusė būtų informuojama prieš 30 dienų arba ilgesnį laikotarpį. Tiesiog, jeigu ieškote patikimo buhalterio uostamiestyje, tai kreipkitės į tas bendrovės, kurios turi geriausius atsiliepimus iš kitų įmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *