Butų Nuoma Vilniuje

Jeigu ketinate keltis gyventi į Vilniaus miestą, tuomet turbūt ieškote pigaus buto nuomos varianto. Butų nuoma Vilniuje nėra labai pigi lyginant su kitais Lietuvos miestais, kadangi tai yra sostinė, tačiau galite rasti tikrai neblogų ir jūsų kišenei prieinamų variantų.

Pigiausia butų nuoma Vilniuje yra toliau nuo centro. Pavyzdžiui, galite išsinuomoti pakankamai naują butą Perkūnkiemio rajone – čia vos prieš keletą metų buvo pastatyta daugybė daugiabučių, todėl kol kas nuomos kaina yra visai nedidelė. Negana to, šalia yra ir keli gana dideli prekybos centrai, visuomet rasite kur pasistatyti mašiną, o susisiekimas su centrine miesto dalimi taip pat neprastas. Butų nuoma Vilniuje dar pigesnė Pašilaičių rajone – čia yra nemažai senesnės statybos namų, todėl ir kaina bus gerokai pigesnė nei Perkūnkiemyje ar kur nors Centre.

Kaip surasti jums reikalingą butą? Galite pasidomėti šiuo metu galiojančiais butų nuomos Vilniuje pasiūlymais internetu. Peržiūrėkite skelbimus, ir įvertinkite, kurie butai jus domina. Patariama vengti tokių, kurių nuomai reikalingi tarpininkai, kadangi tokiu atveju jūs galite permokėti už savo butų nuoma Vilniuje. Visgi, reiktų žiūrėti ne tik į kainą, bet ir į buto kokybę. Daug kas priklauso ir nuo to, kokiame mikrorajone žadate įsikurti, kadangi dažniausi kriterijai yra susisiekimas su centrine miesto dalimi ir pačio mikrorajono reputacija. Taigi, galima suprasti, kad butų nuoma Vilniuje, pavyzdžiui, Naujininkų mikrorajone, bus gerokai pigesnė nei pačiame centre arba Antakalnio naujos statybos daugiabučiuose.

Peržvelkite naujausius butų nuomos Vilniuje pasiūlymus ir išsirinkite tokį, kuris jums atrodo patraukliausias, tačiau visuomet įvertinkite ir tai, ar skelbimo tekstas ir pasiūlymai tikrai atitinka tikrovę, todėl neskubėkite rinktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *