“Couchsurfing” ir “Hospitality” – norintiems sutaupyti

Lektuvo bilietai

Lektuvo bilietai

Lektuvo bilietai dažnai parduodami itin pigiai – tad be didelių problemų net ir prasčiausius finansinius duomenis turintis žmogus gali leistis į keliones. Tačiau lektuvo išlaidos nėra vienintelės. Dar reikia skirti pinigų ir kitiems dalykams – tarpmiestinio transporto bilietai, maistas, nakvynė, o kur dar pasilinksminimai mieste… Žinoma, taupyti galima ir čia – maisto vežtis iš namų, arba pirkti patį pigiausią parduotuvėse, ne važiuoti autobusu, o tranzuoti, ne nuomotis viešbutį, o… apsigyventi pas vietinius. Kaip tai padaryti, jeigu jau į jūsų rankas papuolė itin pigūs lektuvo bilietai, ir jūs norite keliauti?

Užsiregistruokite internete

Visų pirma, jeigu jau žinote savo lektuvo maršrutą, kelionės datą ir laiką – pats laikas pradėtis ieškotis, kaip gyventi užsienyje, kad išleistumėte kuo mažiau. Bilietai autobusams tegul lieka, tačiau nakvynė tikrai galėtų būti ir nemokama.

Tad tai, ką jums reikia padaryti – tiesiog nueiti į interneto bendruomenės „Couchsurfing“ arba „Hospitality“ ir ten užsiregistruokite. Jums reikėtų susikurti anketą, kurioje nurodytumėte, kas esate, ir kokie jūsų pomėgiai. Žinokite, kad kai ieškosite nakvynės, nepakaks žmonėms argumentuoti, jog tiesiog susiradote pigus lektuvo bilietai is Kauno, ir todėl dabar beldžiatės į kitą šalį. Ne, jums reikės sudominti savo asmenybe. Taigi nurodykite, kokią muziką mėgstate, kuo domitės, ką norėtumėte pamatyti užsienyje.

Jeigu jūsų kelionių istorijoje jau yra anksčiau kada nors atsidūrę, kad ir lektuvo bilietai i Airija, tai tegul žmonės žino šį faktą – paminėkite tai prie savo kelionių patirties, juk jos jūs tikrai turite! Jeigu jūsų patirtį puošia lektuvo bilietai i Vokietija, vėlgi, neslėpkite to. Be to, jeigu esate ten jau apsinakvindinę pas kokius nors žmones, paprašykite iš jų rekomendacijų – taip interneto bendruomenės nariai žinos, kad esate patikimas ir atsakingas keliautojas.

Portale veikia įvairios grupės

Įvairios grupės, dar kitaip – forumai – kviečia žmones susipažinti ir dalintis bendra patirtimi. Čia jūs glaite netgi sužinoti apie labai gerus kelionių pasiūlymus. Tarkime, galbūt kažkas žino, kad kaip tik dabar išparduodami pigiausi lektuvo bilietai Cikaga, tad sekdami naujienas, galite susiorganizuoti išties puikių kelionių.

Be to, pagal tai, kur jūs ketinate keliauti, galite susiorganizuoti, kelionės maršrutą, t.y., sužinoti, ką verta mieste pamatyti nemokamai. Tarkime, jeigu jus džiugina lektuvo bilietai Anglija, primenantys apie artėjantį skrydį, vadinasi, pats laikas patyrinėti, ką nemokamo galima pamatyti Londone.

Gyvenimas pas vietinius

Taip jau yra, kad gyvenimas pas vietinius žmones turi savų pliusų, ir privalumų. Tačiau tik vertinant objektyviai, o žvelgiant subjektyviu kampu, gal visa atrodys vien pliusai, o gal vien minusai. Visų pirma, jums reikėtų žinoti, kad lektuvo bilietai greitai gali būti nuperkami, tačiau susirasti nekvynę ne būtinai visada pavyks taip spėriai. Jums reikės sugalvoti save ir savo kelionę apibūdinantį laišką ir juo sudominti klubo narius. Paprastai pasiteisina nuoširdumas. Jeigu jūsų pigus lektuvo bilietai JAV krantus priartins – taip ir sakykite, kad pirmą kartą atvykstate į išsvajotąją Ameriką, nieko čia nežinote, bet žinoti norite.

Kitas dalykas, kuris yra privalumas, tai vietinių žinios. Jeigu jūsų pasirinkimas lektuvo bilietai Oslas, ten nuvykę, nieko nepažinodami, geriausiu atveju, galėsite tiesiog apžiūrėti turistų pamėgtas vietas. Specifinė informacija visuomet prieinama sudėtingiau. Tad tegul lektuvo bilietai neapsprendžia, kad keliausite standartiškai, ir šalį tyrinėsite standartiškai. Galbūt apsigyvensite pas keistuolį menininką arba senamiesčio gidą, kuris jums parodys tokių dalykų, kurie iškart padidins kelionės vertę.

Beje, šiuose interneto klubuose yra prisiregistravę nemažai ekologijos mylėtojų, veganų. Jie dažnai nepritaria tokiems sprendimams kaip lektuvo bilietai, nes oro transportas teršia atmosferą. Tad jums reikėtų išsiaiškinti, prieš apsigyvenant, ar nesikerta jūsų pasaulėžiūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *