Dantų balinimas ir estetikai, ir  gerai savijautai užtikrinti

Dantų balinimas

Dantų balinimas

Burnos gaiva ir higiena yra labai svarbi kiekvieno asmens gerai savijautai. Dantų balinimas yra procedūra, kuri žinoma jau ne vieną dešimtmetį. Tai procedūra, kuri vis tobulinama ir vis labiau mėgstama savo dantimis bei gražia šypsena besirūpinančių asmenų. Holivudinė šypsena, kaip įprasta sakyti apie sveikus, gražius dantis, dabar prieinama ne tik turtingiems asmenims, scenos įžymybėms, bet ir kiekvienam asmeniui, kuris to nori ir kuriam tai yra svarbu. Dantų priežiūra užtikrina ne tik geresnę savijautą, bet ir palaiko geresnę žmogaus sveikatą, suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Burnos gaivumas ir gražūs dantys turi būti nuolatinis palydovas ne tik įžymybių, odontologų, bet ir kiekvieno iš mūsų. Pats balinimas nėra toks sudėtingas ir labai daug laiko bei pinigų sąnaudų reikalaujantis dalykas, jeigu apie jį žinosite tam tikrus dalykus. Taigi visai nesvarbu, ar dantų balinimas vilniuje jums bus atliktas, ar Kaune, ar Alytuje. Prižiūrėti savo dantis ir palaikyti jų tinkamą spalvą galime  ir patys, tuomet ir vizitas pas specialistą bus kur kas malonesnis.

Namų sąlygomis

Daugelį dalykų mes galime atlikti patys, be profesionalios specialistų pagalbos. Žinoma, jų profilaktika yra reikalinga, tačiau ne kasdien. Pavyzdžiui, dantų balinimas soda kuo puikiausiai ir paprasčiausiai prieinama procedūra namų sąlygomis. Jums nereikės ypatingų priemonių, išskirtinai daug laiko ir pinigų. Užtruksite vos keletą minučių kartą per savaitę. Dantų pastą, kuria valotės dantis, reikia sumaišyti su soda ir valyti dantis apie 3 minutes. Šią procedūrą pakanka atlikti kartą per savaitę, nes per dažnas balinimas gali pakenkti emaliui ir dantenoms. Dantų balinimas namų sąlygomis galimas ir kitomis priemonėmis: balinamąja dantų pasta, citrinų sultimis, eteriniais aliejais, kai kuriomis uogomis, vandenilio peroksidu. Be abejo, prieš imantis savarankiško dantų balinimo reikia pasitarti su specialistu, paieškoti daugiau informacijos apie tokią procedūrą, jos dažnumą. Priešingu atveju balinimas namų sąlygomis gali turėti ir neigiamų padarinių, tad viską daryti reikia saikingai ir protingai.

Pas specialistus

Jeigu neturite laiko ir noro balintis dantis patys, tuomet verta kreiptis į specialistus. Bet kuriame odontologijos kabinete dantų balinimas kaina gali skirtis. Vienur jis kainuos daugiau, kitur – mažiau. Tai priklauso ir nuo paties specialisto, ir nuo procedūros sudėtingumo, naudojamų priemonių bei kitų veiksnių. Pavyzdžiui, dantų balinimas Šiauliuose gali būti pigesnis negu, tarkime, Vilniuje. Tačiau tai nėra rodiklis, į kurį derėtų orientuotis. Kiekvienas savo dantis prižiūri pagal poreikius ir galimybes. dantų balinimo procedūra nėra būtina labai dažnai. Dantų balinimas tėra jūsų asmeninis pasirinkimas, kurį kontroliuojate patys, pasitardami su savo dantų priežiūros specialistu. Galbūt jums dantų balinimas netgi nėra būtinas, arba tinkamiausias yra tik dantų balinimas juostelėmis. Taigi prieš balindamiesi dantis būtinai pasitarkite su savo odontologu.

Rekomendacijos

Patys specialistai rekomenduoja nepersistengti prižiūrint savo dantis. Netinkama dantų priežiūra gali pridaryti daugiau žalos negu duoti naudos. Jeigu jums laibai svarbi bet kokios odontologinės procedūros kaina, pasidomėkite akcijomis, tačiau neapsigaukite ir neįkliūkite prastiems specialistams į rankas. Pavyzdžiui, dantų balinimas akcija taikant gali atsieiti apie šimtą litų. Tai priklauso nuo pasirinkto odontologo kabineto ir kitų aspektų. Taip pat patartina atkreipti dėmesį, kad plombos, negyvi dantys nėra balinami. Taigi pirmiausia patartina pasikonsultuoti su savo odontologu ir pasidomėti, ar jums reikalingas ir tinkamas, pavyzdžiui, dantų balinimas lazeriu ar kiti alternatyvūs būdai. Svarbiausia yra nepersistengti, nes pernelyg daug ir dažnai naudodami balinamąsias priemones galite pažeisti dantų emalį, dantenas. Nesvarbu, ar dantų balinimas kaune atliekamas, ar kitame mieste, svarbiausia, jog ši procedūra būtų atlikta kokybiškai ir tikslingai. Dantų balinimas rekomenduojamas tikrai ne visiems asmenims, todėl verta prieš šią procedūrą pasitarti su specialistu.

Comments are closed.