Dantų protezavimas

Trys istorijos: dantų protezavimas nenuėjo perniek

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas

Nekokybiškomis paslaugomis kartais apkaltinamos valstybinės ligoninės ir poliklinikos, kuriose atliekamas dantų protezavimas turi ir paslaugomis labai patenkintų pacientų. Deja, žiniasklaida visuomet labiau mėgsta viešinti skandalingus atvejus apie nepasisekusius dalykus, tadatsvarai palaikyti šįkart siūlome paskaityti tris sėkmingas dantų protezavimo istorijas, kuriose dantų protezavimas tampa ir įprastą gyvenimo vagą keičiančiu faktoriumi.

Visada svajojau turėti gražią šypseną

„Visada kentėjau dėl nepasitenkinimo savo išvaizda“, – pasakoja dvidešimt aštuonerių sulaukęs kaunietis Artūras. „Dantų problemos nebuvo didžiausias išvaizdos trūkumas, mat mokykloje nemažai pastabų sulaukdavau dėl savo mažo ūgio, dėl „ryžais“ vadinamų plaukų. Laimei, turėjau protingus tėvus, kurie laikui bėgant padėjo man suprasti, jog išvaizda žmogaus gyvenime nieko lemtingo nevaidina – lemtinga yra kaip mes patys save priimame“.

Artūras, baigęs vieną Kauno vidurinių mokyklų jautėsi šiek tiek kompleksuotas, tačiau tai tik darlabiau skatino išvaizdos trūkumus atpirkti savo pasiekimais kitose srityse. Per penkerius metus vaikinas įkūrė savo verslą ir praėjusio klasės susitikimo metu, sakosi, buvo bene daugiausiai iš visų pasiekęs klasės narys.

„Supratau, kad vis dėl to metas grįžti prie išvaizdos, mat prie jos nedera mano surūgusi veido mina, – šypsosi mažaūgis Artūras baltais dantimis, kuriems jau yra atliktas dantų protezavimas. – Taigi, man prireikė gražių dantų. Visada žinojau, jog iš tiesų svajoju apie gražesnę išvaizdą, tik niekada nerealizavau, kuri iš tiesų jos dalis yra pati svarbiausia. Paskui supratau – laimingam žmogui – laiminga šypsena. Pasidomėjau, kur yra poliklinikose daromas dantų protezavimas Kaune, ir netrukus mano kreivoki, skirtingų atspalvių ir nuskilinėję dantys pakeitė išvaizdą. Sakoma, akys yra sielos veidrodis. Nesutinku su šia mintimi – dantys yra tikroji žmogaus džiaugsmo paslaptis, išsiduodanti tik per gražią šypseną. Manote, banalokai kalbu? Na tai kas – tai banalu, bet teisinga, ir tai supratau tik po to, kai man buvo atliktas dantų protezavimas“.

Už baro be dantų geriau nesirodyti

Dvidešimt vienerių metų Ugnė sakosi, jog anksčiau net nežinojo, kam tas protezavimas apskritai yra reikalingas, tačiau, kai neteko kelių dantų, suprato, jog dantų protezavimas yra tikras išsigelbėjimas jos profesijos žmogui.

„Dirbu barmene viename

One comment

  1. Dantu protezavimas Vilniuje parašė:

    […] asmuo, kuris norėtų, kad jam būtų atliekamas dantu protezavimas Vilniuje, turėtų savęs pasiklausti, ar jam yra svarbu, kad laikas jo konsultacijai pas gydytoją […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *