Dar viena išeitis – paskola su užstatu

paskolos su uzstatuVis dažniau kredito bendrovių siūlomos paskolos su uzstatu. Tai dar viena paskolų rūšis, padedanti skolintis lanksčiau, geresnėmis sąlygomis ir sėkmingai panaudoti savo turimus resursus. Kol kas ne visose įmonėse galima gauti būtent tokią paskolą, tačiau pasiūla nuolat auga. Tad kiekvienam dėrėtų žinoti, kokios tokios paskolos gavimo sąlygos, kokia rizika, kiek naudingas šios rūšies sandėris klientui. Verta kalbėti apie viską iš pradžių.

Skolinimas su įkeitimu – naudinga naujovė

Viena pagrindinių skolinančių įmonių sąlyga klientams – stabilios asmens pajamos. Paskolos su užstatu leidžia išvengti šio reikalavimo. Jeigu neturite ar nenorite pateikti savo oficialių pajamų, rinkitės užstatą ir per 24 valandas, o kartais ir greičiau, galėsite džiaugtis Jums reikalinga paskola. Kredito tiekėjai sudarydami sutartį su užstatu, nereikalauja jokio realaus pajamų pagrindimo.

Kas gali tapti užstatu paskolai? Visų pirma, nekilnojama turtas. Jei norite paskolos su uzstatu vilniuje ar bet kuriame kitame mieste, turite pristatyti dokumentus, kurie pagrįstų Jūsų nuosavybės teisę į nekilnojamą turtą.  Tai gali būti butas mieste, namas kaimiškoje vietovėje, bendrabučio tipo kambarys ar dar kitokios paskirties statinys, kurio teisėtų savininku būtumėte laikomas būtent Jūs. Įmonė įvertinus Jūsų turtą, greitai nuspręs ar gali suteikti paskolą, kokio dydžio ji gali būti.

Taip pat galima prašyti paskolos su automobilio uzstatu. Automobilis taip pat įvertinamas paskolą teikiančios bendrovės. Ne kiekvienu atveju verta įkeisti automobilį. Jei jis yra prastos būklės, labai senas ar sugedęs, kredito bendrovė gali už jį pasiūlyti išties juokingą sumą. Toks sandėris nenaudingas nei būsimam skolininkui nei skolinančiam.

Bet kuriuo atveju Paskolos su uzstatu sąlygos kaskart derinamos individualiai, nuosekliai jas aptariant su klientu tam, kad būtų išvengta nesusikalbėjimo ir pasiekiama geriausių rezultatų.

Elektroninė programėlė – Jūsų patogumui

Teisingai suprasti ir įvertinti situaciją potencialiam klientui gali padėti bankų ir kredito bendrovių sukurtos skaičiuoklės, talpinamos internete. Paskolos su uzstatu skaiciuokle naudotis labai paprasta, o jos pateikiama informacija naudinga bet kuriam, mąstančiam apie tokios rūšies paskolą. Įsijungus šią inovatyvią programėlę reikia įvesti keletą asmeninių duomenų, pagrindinę informaciją apie įkeitimui ruošiamą objektą (automobilį, butą, namą) ir per kelias sekundes sužinosite, kiek preliminariai vertas Jūsų sandėris. Ši informacija padeda geriau suprasti situaciją ir nuspręsti ar tikrai geriausias variantas – kreditai su automobilio uzstatu ar įkeičiant nekilnojamą turtą. Gal tokia sutartis visiškai beprasmiška, Jums nenaudinga ir kur kas protingiau būtų griežtai susiplanuoti savo pajamas, kad galėtumėte pasinaudoti tradicine paskola.

Reikia pinigų – ką rinktis?

Jei tikrai prispaudė bėda ir būtina paskola užstatas automobilis turbūt pats geriausias sprendimas. Užstatę nekilnojamą turtą, rizikuojate savo gyvenamąją vieta, o dažniausiai ir visos savo šeimos gerove. Su automobiliu kur kas paprasčiau: juk ir nesėkmės atveju įmanoma išsiversti be šio technikos stebuklo. Žinoma, tai būtų neįprasta ir nepatogu, tačiau mažesnis blogis nei staiga prarastas namas ar butas. Kita vertus, reikia nusiteikti teigiamai ir savęs neužprogramuoti blogiems rezultatams, bet tikėti ir siekti, kad paskolos su užstatu sąlygos būtų laiku įgyvendintos. O tai reiškia, jog laiku sulaukėte efektyvios finansinės pagalbos ir sugebėjote išsaugoti savo turtą. Šis variantas – abipusiai naudingas ir malonus kompromisas.

Žinoma, geriausia gyvenime išvengti skolinimosi, bet jeigu be to išsiversti neįmanoma, nebijokite paskolų. Juk dabar šios paslaugos pritaikytos prie klientų poreikių ir galimybių: rinkitės sumas, atidavimo terminus, prašykite tradicinės ar paskolos su uzstatu. Tegul Jūsų pasirinkimai padeda geresnio gyvenimo kūrimui.

 

Comments are closed.