Daugiafunkcis sprendimas namo apsaugai

apsaugines zaliuzesSenąsias, kalėjimo grotas primenančias, langų ir durų apsaugas dabar jau keičia apsauginės žaliuzės, kurios užtikrins jūsų turto bei šeimos saugumą. Nuo šiol nereikės pasikliauti tik savo sarginiu šunimi ir aukšta tvora, o ir apsauginės žaliuzės kaina tikrai nesikandžioja. Lietuvoje jau tampa netgi madinga savo turtą saugoti tokiu būdu.

Susigrąžinsite privatumą

Mūsų namai – mūsų tvirtovė. Grįžus namo po varginančios dienos, nusispyrus batus nuo kojų, norisi tik jas ištiesti ir praleisti vakarą prie židinio arba televizoriaus ekrano. Tačiau kasdien vis dažniau atkreipiate dėmesį į šmirinėjančias praeivių galvas, o tai jau ima erzinti. Lauko zaliuzes apsaugo jūsų privatumą ir visiškai uždengia langus nuo nepažįstamųjų noro žvilgčioti vidun, nesvarbu ar esate namuose ar ne. Prireikus žaliuzes galite pakelti tiek kiek norisi naudojant nuotolinį pultelį (elektrines zaliuzes) arba virvutę (rankines zaliuzes). O žaliuzių dėžutės sienoje nesugadins jūsų namų interjero, tai aktualu renovuojantiems arba pradėsiantiems naujo namo statybas. Taip neuždengiamas langas ir atsisakoma nereikalingų bei nepageidaujamų detalių.

Išvengsite vagysčių

Apsauginės žaliuzės taip pat apsunkina darbą ilgapirščiams. Išvykstantiems į ilgesnę kelionę, tenka namus palikti be priežiūros ir atostogos virsta galvojimu ar namai saugūs. Tačiau namai bus saugūs su apsauginėmis lauko žaliuzėmis. Jeigu taip nutiktų, kad kažkas kėsintųsi apvogti jūsų namus, tai turėtų būti sunkus darbas. Tokiems jūsų namų šarvams tvirtumo suteikia medžiagos iš ko yra gaminamos žaliuzės, tai – plienas arba aliuminis. Taip pat vos tik pradėjus laužti žaliuzes, aplinkinių dėmesį atkreips keliamas triukšmas. Tam, kad užtikrintumėt visišką namų saugumą, apsaugines lauko žaliuzes suderinkite su namuose įrengta signalizacijos sistema. Įsijungusi signalizacija praneš apsaugos darbuotojams apie galimą įsilaužimą.

Apsauga nuo gamtos reiškinių daromos žalos

Kita žaliuzių funkcija, tai – apsauga nuo stipraus vėjo, lietaus, krušos bei kaitrios saulės. Įmontavę žaliuzes ant langų, durų ar kitų nišų išvengsite jų sugadinimo. Tuomet apsauginės lauko zaliuzės kaina tikrai bus daug mažesnė nei nuolatinis langų arba durų keitimas naujomis. Taip pat išleisite mažiau šaltuoju metų sezonu, nes apsauginės lauko žaliuzės sutaupys jums net 40 % šilumos. Vasarą saulės spinduliai sulaikomi, todėl išlaikoma vėsi temperatūra namų viduje – būtent tai, ko norisi vasarą.

Apsauginių žaliuzių kainos

Apsaugines zaliuzes kainos svyruoja nuo 36eur/m2, tai priklauso nuo to, kokį žaliuzių mechanizmą bei spalvą pasirinksite. Zaliuziu montavimas neįeina į bendrą kainą, tai yra atskira paslauga, kurią turi atlikti meistrai. Montavimo kainos priklauso nuo darbo sudėtingumo. Tiek vasaros, tiek žiemos sezonais taikoma apsaugines zaliuzes akcija, kurios metu įmonės teikia įvairius pasiūlymus, todėl apsauginiu zaliuziu kaina bus prieinama kiekvienam norinčiam apsaugoti savo turtą. Dėl nuolat vykstančių akcijų vertėtų domėtis apsauginės žaliuzės kaina kasdien, nes, tikriausiai, nenorėtumėte praleisti puikios progos už gerą kainą apginkluoti savo namus.

Tai, ką turite žinoti:

  • Tai bene greičiausias ir patogiausias būdas apsaugoti savo namus įsilaužėlių. Ypač aktualu gyvenantiems pavojingame miesto rajone arba pirmajame namo aukšte.
  • Apsauginės plokštės pagamintos iš tvirto metalo
  • Žaliuzės valdomos automatiškai – vos vieno mygtuko paspaudimu.
  • Apsaugines zaliuzes kaina prieinama kiekvienam. Parenkamos tokios žaliuzės, kurios tenkintų jūsų visus poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *