Dažniausiai užduodami klausimai apie perkraustymo paslaugas Vilniuje

Nors statistika teigia, jog žmogus vidutiniškai persikrausto 11 kartų per gyvenimą, tačiau daugeliui šis “malonumas” būna išties retesnis. O prireikus kraustytis kyla begalės klausimų – kas, kaip, su kuo, kiek? Natūralu, juk persikraustyti, tai ne dešros prekybos centre nusipirkti. Tad pabandykime atsakyti į dažniausiai pasitaikančius klausimus apie perkraustymo paslaugas.

Kuo perkraustymo paslaugos skiriasi nuo krovininio automobilio nuomos?
Krovininį automobilį galite užsisakyti su vairuotoju arba išsinuomoti savo reikmėms. Patogu, kuomet reikia parsivežti namo iš parduotuvės didelį baldų komplektą ar buitinę techniką. Tačiau tokie automobiliai nėra pritaikyti kraustytis. Kraustymo paslaugas teikia apmokyti žmonės, kurie žino šimtą vieną būdą kaip sudėti dėžes, sukrauti baldus, gėlės ir kaip iš penkto aukšto laiptais nuleisti pianiną. O ir pats automobilis yra specialiai pritaikytas kraustymuisi – jame yra priemonės apsaugoti krovinį, pavyzdžiui pledai, kuriais apgaubiami daiktai, jog kiti šalia esantys nesitrintų ir nepaliktų pažeidimų. Taip pat tokiuose automobiliuose yra specialūs diržai, kuriais prie sienų ir grindų yra tvirtinamas krovinys, kad pervežimo metu nejudėtų.

O į kraustymo paslaugas įeina pakavimas?
Pageidaujantiems teikiamos ir daiktų pakavimo paslaugos. Patogu, kuomet reikia ardyti baldus ir supakuoti juos pervežimui. Pirmą kart kraustantis sunku įsivaizduoti iki kokio lygio reikia išardyti baldus ar kaip supakuoti jų dalis, jog pervežimo metu nelūžtų ar nebūtų pažeista. Jei visgi norite pakuotis patys, bet trūksta medžiagų – kraustymo specialistai jums išnuomos ar parduotas visas reikiamas priemones.

Ar perkraustymo paslaugos Vilniuje yra brangesnės nei kituose miestuose?
Klaidingai manoma, jog perkraustymo paslaugos Vilniuje yra žymiai brangesnės nei kituose miestuose. Kaina priklauso nuo konkurencijos, kurios Vilniuje netrūksta, tad kainos neauga kaip ant mielių. Tačiau didesni sostinės atstumai , žinoma, lemia ir kiek didesnius įkainius. Visgi, tai nėra prabangos paslauga.

Perkraustymo paslaugos tampa vis populiaresnės Vilniuje, tad vis daugiau apie jas klausinėjama prieš pradedant planuotą persikraustymą. Tai išties puiki pagalba ir kraustymasis tampa ne stresine situacija, o maloniu procesu pasibaigiančiu įkurtuvėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *