Dažnos jaunimo dantų bėdos

dantu gydymas vilniujeJeigu nepasisekė su genais, gali būti, kad dantu gydymas Vilniuje prasidės vaikystėje ir tęsis visą gyvenimą. Nors įprasta pažymėti, kad daugiausiai dantu gydymas Vilniuje  (ar bet kur kitur, reikšmės neturi) labiausiai vargina senatvėje, kada dantys nusidėvi, iš tiesų žmonėms, neapdovanotiems sveikiausia šypsena, tenka nuolat vargti dėl dantų taisymo. Taigi, gal ir jūs esate tas žmogus, kuriam ar kuriai dantu gydymas lazeriu jau tapo kasdienybe? Dažniausiai dantų problemos kyla dėl blogų genų arba blogos priežiūros ir higienos (dantų nevalymo, blogo valymo, dažno užkandžiavimo, saldumynų pomėgio ir pan.). Kokios yra populiarios jaunystėje žmones į odontologo kabinėtą atvarančios problemos?

Protiniai dantys

Čia jau kaip loterijos bilietas. Galite visą gyvenimą iki sulaukdami 25-erių sąžiningai valyti dantis pasta, skysčiais skalauti, nevalgyti saldumynų, gal dar net ir pasimelsti vakarais į dantukų sveikatą, tačiau protiniai dantys visgi bus loterija. Jeigu jums pavyko, tuomet jūsų loterijos bilietėlis laimingas ir visi dantys keturi protiniai bus sveikai sudygę, lygiomis kaip morkytės šaknimis. Bet jeigu nepasisekė – labai liūdna tai pranešti, tačiau dantys pareikalaus rimto gydymo. Galbūt tai bus vienas iš tų atvejų, kada turės būti atliekamas dantu gydymas su narkoze. Tai nutinka tada, kai tenka daryti itin sudėtingas operacijas. Pamatysite, kad ir paprastas dantistas jų negalės padaryti – turės darbuotis aukšto lygio chirurgai. Nors paprastai vengiama žmogui duoti visišką narkozę ir jį pilnai atjungti, tačiau kai kuriais atvejais rekomenduojama iškart traukti visus keturis dantis. Jeigu jie visi sudygę blogai ir kelia problemas. Paprastai žmonėms yra ištraukiami du dantys su vietine nejautra, vėliau, atėjus laikui, traukiami ir dar du. Tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kada belieka tik traukti viską iš karto.

Ėduonis

Tai gali būti tas dantu gydymas be skausmo, jeigu ėduonis dar nespėjo pažeisti visų dantų ir jų sistemos. Tuomet galbūt jums pasiseks ir turėsite visai sėkmingą dantų gydymo atvejį. Deja, dažniausiai nepavyksta viskas būtent taip, kaip norite, ir mes nespėjame laikui nueiti pas odontologą. Daug pacientų pasirodo pas gydytoją tada, kai dantys jau būna gerokai sugedę, kai problemos jau būna įsismelkę kur kas giliau į kaulą. Galų gale, gali net tekti gydyti kanalą. Tokios procedūros gali būti ir itin skausmingos, tada būtų reikalinga dantu gydymas su vietine nejautra. Todėl paprastai ir rekomenduojama kuo greičiau kreiptis į odontolongus, o ne laukti paskutinės dienos, kada dantys jau gros didžiausias skausmo simfonijas. Rekomenduojama kuo greičiau eiti pas dantų gydytoją į gerą patikimą dantų kliniką, kad jums kuo greičiau būtų suteikiama pagalba. Beje, ir dantu gydymo kaina bus kur kas mažesnė, jeigu ateisite tada, kai ėduonis dar tik pradėjęs rodyti savo galybę, o ne atsirasite ten paskutinę akimirką, kada dantu gydymas akcija jokia neatpigins, nes reikės daryti begales procedūrų siekiant išgydyti viską, ko atsirado komplikavusis dantų ėduoniui.

Ortodontiniai taisymai

Jauni žmonės vis dažniau atvyksta į dantų klinikas dėl dantų tiesinimo. Dauguma žino, kad jų kreivi dantys ne tik estetiškai blogai atrodo, bet ir kelia didesnį pavojų visai burnos higienai. Mat dantys yra sveiki tada, kai jie vienodai pasiskirsto visą kramtymo jėgą. Esant blogam sukandimui, iškart kažkurie dantys ima patirti didesnį spaudimą, dėl to ir greičiau sudyla. Tad verta tiesinti dantis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *