Duomenu kaupikliai sėkmingam verslui

duomenu kaupikliai

duomenu kaupikliai

Kompaktiški duomenu kaupikliai

Dirbate įmonėse, kurios specializuojasi mobilioje ar mažmeninėje prekyboje, teikia logistikos, medicinos ar sveikatos priežiūros paslaugas, gabena siuntas ir krovinius, užsiima sandėliavimo darbais ar gamyba? Tuomet esate tie žmonės, kuriems nuolatiniai ir nesibaigiantys duomenu srautai jau tapo kasdienybe. Jums dažnai tenka perduoti duomenis, nuskaityti brūkšninius kodus, fotografuoti, skambinti bei stebėti transporto priemonės navigaciją. Natūralu, kad savo darbą siekiate atlikti kuo geriau ir efektyviau, todėl jums reikalingas rankinis duomenu kaupiklis. Tai prietaisas, kuris padidins darbo našumą ir sumažins sąnaudas.

Duomenu kaupikliai padės išvengti žmogiškų klaidų, sukontroliuoti prekių ir gaminių srautus, užregistruoti užsakymus ir patikrinti vykdomas užduotis.

Visada tiksli informacija  

Tikslumas – itin svarbus logistikos ir siuntų pristatymo versle. Būtent todėl, pramoniniai duomenu kaupikliai čia nepakeičiami įrankiai. Juose integruota transporto priemonės navigacija suteiks tikslią informaciją apie kurjerių buvimo vietą, kam ir kokias siuntas jie turi pristatyti. Taip taps lengviau organizuoti maršrutus ir paskirstyti darbus. Numatysite vairuotojų tykančius kamščius ir kitas kliūtis.

Duomenu kaupikliai naudingi ir tuo, kad juose galima patalpinti adresus, kuriais reikia pristatyti prekes. Taip kurjeriai greičiau atvyks pas užsakovus, o šiems priėmus siuntą, galės iš karto pranešti apie įvykdytą darbą.

Lazerinis duomenu kaupiklis, prijungas prie bevielio ryšio tinklo ar per integruotą GPRS/3G, duomenis importuoja ir eksportuoja realiuoju laiku. Tai padeda greičiau spręsti iškilusias problemas, negaištant laiko surasti tinkamus jų sprendimus.

Patikimi bet kokiomis sąlygomis

Universalus duomenu kaupikliai – patogūs prietaisai. Paprastai jie būna panašaus dydžio kaip mobilieji telefonai, todėl juos nesunku nuolatos nešiotis su savimi. Jie apsaugoti nuo vandens ir dulkių bei patvarūs: nesugenda net daug kartų nukritę ant kieto paviršiaus.

Duomenu kaupikliu gamintojai stebina pasirinkimo įvairove. Jei dirbate sandėliuose-šaldytuvuose ar kitose patalpose, kur nuolatos svyruoja temperatūra, galite įsigyti karščiui ir šalčiui atsparius duomenų kaupiklius. Kai kurie iš jų puikiai veikia net temperatūroje nuo 20 laipsnių šalčio iki 50 laipsnių karščio.

Jei esate medicininių paslaugų teikėjas, specialiai jums gaminami cheminėms medžiagoms ir dezinfekavimo priemonėms ir atsparūs duomenų kaupikliai.

Šių prietaisų kainos – atitinka jų kokybę ir atnešamą naudą, tačiau tai nereiškia, kad duomenu kaupikliams privalote išleisti krūvą pinigų. Net pigūs duomenu kaupikliai jūsų nenuvils.

Comments are closed.