Dvigubi roletai DUO – naujas požiūris į privatumą

Niekada nemaniau, kad išsirinkti roletus yra toks sudėtingas reikalas. Atrodo, kas čia sudėtingo: platus pasirinkimas leidžia daugybę galimų variantų. Bet tai ir blogiausia! Kaip išsirinkti tą vieną?

Žinoma, šiais laikais populiariausias paieškų būdas – internetas. Ne išimtis ir aš – būtent juo pasinaudojau ieškodama reikalingos informacijos. Atradusi keletą tinkamiausių firmų, parduodančių <strong>roletus Kaune, nusprendžiau išsirinkti geriausią roletų tipą savo namams. Vos perskaičiusi keletą aprašymų, greitai apsisprendžiau dėl dvigubų roletų DUO. Kodėl?

Pirmiausia, mane labai sužavėjo jų išvaizda: labai dailiai atrodantys raštai suteikė didžiulį lengvumo įvaizdį. Bet pagrindinis dalykas, kuris paskatino įsigyti būtent juos –kitaip reguliuojamas šviesos patekimas: čia yra dvigubas roletas, turintis dvi medžiagas. Jis gali būti visiškai užtrauktas, tačiau norint, kad patektų šviesos į kambarį, tiesiog atitraukiama viena medžiaga, o kita paliekama užtraukta. Tai nuostabus būdas apsisaugoti nuo kaitrios saulės, išlaikyti privatumą ir tuo pačiu metu išlaikyti kambarį šviesų!

Informaciją pateikė firmos Domus lumina specialistai. Čia rasite itin platų pasirinkimą žaliuzių ir roletų Kaune. Daugiau informacijos rasite internetiniame tinklalapyje www.domuslumina.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *