Elektroninių cigarečių parduotuvė

Elektroninėcigarete.lt – tai internetinė parduotuvė, prekiaujanti elektroninės cigaretėmis ir jų priedais. Parduotuvėje galima įsigyti šias prekes: Iphone stiliaus elektronines cigaretes su dviejomis baterijomis; išskirtinio dizaino elektronines cigaretes; vienkartines cigaretes, kurių pakaks 800 įtraukimų, turinčias minkštą filtrą; elektroninių cigarečių rinkinių, kuriuos sudaro elektroninės cigaretės, baterijos, BUD sistema, kaitiklis, įkroviklis, sieninis adapteris bei instrukcija.

Viena svarbiausių priežasčių kodėl verta rinktis elektronines cigaretes yra ta, jog jos yra kur kas sveikesnės ir nedaro tokio žalingo poveikio sveikatai, kokį daro įprastos cigaretės.

Cigaretes lengva užpildyti: tereikia išimti iš elektroninės cigaretės kapsulę, į ją įlašinti skysčio iš buteliuko ir įdėti pilną kapsulę atgal į kaitiklį. Elektroninėje parduotuvėje – platus pasirinkimas kapsulių: pirkėjams siūloma tiramisu, obuolių, kavos, braškių ir kitų skonių kapsulių. Kadangi skoniai yra labai įvairūs, kas kartą galite rinktis vis kitą dar neišbandytą produktą, o skonių kaita – nepabos.

Parduotuvėje galima įsigyti ir atskirų dalių: baltos, juodos spalvų kaitiklių, skysčio kapsulių. Parduotuvė prekiauja ir įvairiais aksesuarais: futliarais, odiniais krepšeliais su virvutėmis ir pan.

Papildomą informaciją ir parduodamų prekių nuotraukas galite pamatyti parduotuvės internetinėje svetainėje, o iškilus klausimams – pateikti užklausą. Galima dalyvauti partnerystės programoje bei pasinaudoti specialiais pasiūlymais. Galima įsigyti ir dovanų kuponą – tai gali tapti puikia dovana draugams bei giminaičiams įvairių švenčių proga. Norint įsigyti dovanų kuponą, tereikia užsukti į parduotuvės internetinę svetainę ir užpildyti formą. Dovanų kuponui galima parinkti sumą nuo lito iki 1000 litų. Vos tik apmokėjus dovanų kuponą, jis bus iš karto nusiųstas į gavėjo elektroninio pašto dėžutę. Dovanų kuponai yra negrąžinami. Tie, kurie nori sužinoti parduotuvės siūlomas akcijas bei naujienas – gali užsisakyti naujienlaiškius į savo elektroninio pašto dėžutes.

One comment

  1. EkoStilius.lt parašė:

    EkoStilius.lt siūlo 100 procentinę alternatyvą cigaretėms. Elektroninės cigaretės padės išvengti visų įvardintų nemalonumų. O turint norą – pomažu atsisakyti nikotino – isigyjant vis silpnesnės sudeties papildus. Ir visa tai – nekeičiant savo įpročių ir nepatiriant streso.

    Mes tikime savo preke ir laikome savo misija padėti daugeliui žmonių judėti sveikesnio gyvenimo link: ne tik skatiname bet ir siūlome būdą kaip atsikratyti priklausomybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *