Erotinis masažas

Na ir laikas atėjo – kažkaip taip jau sutapo, jog didžiosios daugumos draugų gimimo dienos yra būtent rudenį ir būtent jo pradžioje… Nesibaigiantys baliai festivaliai, žinoma, vargina, tačiau yra didesnė bėda, su kuria, manau, susiduriame visi – ką dovanoti?

Žinoma, visų pirmasis atsakymas būna – kvepalai, tačiau per eilę metų jų pridovanota tiek ir tiek, jog net baisu netyčia padovanoti tuos pačius tam pačiam žmogui. Antras pasirinkimas – knyga, bet vėlgi, iš kur dabar žinoti, skaitė tas žmogus tą knygą, ar ne, ir apskritai, galbūt jis skaito tik autobiografijas arba mėgaujasi tik žurnalais išskirtinai?

Taigi, pasitarę su draugais nuspredėme šį kartą dovanoti ką nors neįprasto, nebanalaus, tokio, kas būtų ir linksma ir netikėta dovana. Pasiūlymų buvo daug: nuo suši gaminimo pamokų iki pasiplaukiojimo jachta ar asmeninės fotosesijos. Tačiau pripažikime, ir šie variantai neskamba itin egzotiškai, tiesa?

Tada kažkas pasiūlė dovanoti kuponą masažui. Hm, skamba neblogai. Bet kodėl apsiriboti tik masažu, jei šiais laikais siūlomas ir erotinis masažas? „Erotinis masažas!!!“ – staigiai sucype viena mano draugė, lyg kas žaibu būtų ją kirtęs. Na taip, tai galbūt ir kiek šokiruojantis sprendimas, tačiau, geriau pagalvoję nusprendėme, jog ši dovana tiks išskirtinei asmenybei, kuriai ji ir skirta.

Erotinis masažas jau užsakytas – tam pirmą kartą gyvenime teko apsilankyti tokio tipo parduotuvėje – nepasakyčiau, jog įspūdis labai geras, kažkaip per daug tos raudonos spalvos, tad liko tik gražiai supakuoti čekį, nupirkti gėlių ir laukti vakarėlio. O per jį patirti malonumą pamačius jubiliato akis, kai ištarsime „su gimimo diena, ta proga tau užsakytas erotinis masažas – pasilinksmink“. Ir išties, turbūt ši vieta ir bus įdomiausia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *