Gėlių pristatymas užsakius internetu

Situacija – jūs sėdite biure, tvarkote buhalterinius ir panašius dokumentus. Diena šiaip ne taip įpusėja, tačiau vis tiek slenka labai lėtai. Dokumentai, dokumentų krūvos, monotonija, pilki atspalviai jūsų akyse. Tingu net pagalvoti, kaip visą tą darbą pabaigti. Diena vis dar slenka, slenka lėtai. Ir štai jūs girdite, kad jūsų kolegė kviečia jus išlįsti iš dokumentų krūvos, kadangi pas jus apsilankė gėlių kurjeris ir atgabeno nuostabią gėlių puokštę. Jūs sakote – pagaliau kažkas neįprasto, gėlės tiesiai į darbovietę, kažkas mane prisiminė paprastą, niekuo neišsiskiriančią darbo dieną. Šios situacijos herojei skirtas gėlių pristatymas ją nustebino bei praskaidrino lėtai slinkusią dieną.

Situacija – darbuojatės namuose, tvarkotės kambarius, gaminate kažką skanesnio, kadangi šiandien jums išeiginė. Viskas lyg ir gerai, poilsis nuo darbo, namai tvarkomi ar juo sutvarkyti, maistas, kurio įprastomis dienomis nepasigaminate, šiandien jau kepa ar verda. Smagu. Bet štai išgirstate skambutį į duris, o už jų nepažįstamasis su gėlėmis rankose. Gėlės žinoma jums ir nuo jums brangaus artimojo. Džiugesys širdyje, smagi nuostaba? Žinoma! Juk nuo darbo išeiginė diena vien dėl gėlių gražumo ir gaivaus kvapo tą dieną pavertė šventine.

Situacija – pajautėte, kad pablogėjo sveikata, suskaudo kažkurią kūno dalį, atsigulėte į ligoninę. Gulite jau savaitę, kasdieniai tyrimai sekina ir nenuteikia gerai nuotaikai bei savijautai. Bandote galvoti apie jums malonius dalykus, tačiau ligoninės aplinka, nelinksmi aplinkinių veidai bei pats gulėjimo ligoninėje tikslas nesukuria geros nuotaikos. Namiškiai aplanko dažnai, tačiau lankymo valandos ribotos, daktarai jums nerekomenduoja ilgų pasisėdėjimų su lankytojais. Skaitote žurnalus, perskaitėte kiekvieną turimą po du kartus. Galvojate praėjo savaitė, dar daugmaž tiek pat reikės prabūti, nuobodu, nelinksma, niūru. Ir štai med. seselė į jūsų palatą atlydi nepažįstamą žmogų, rankose laikantį gėles. Jūsų akys prašvinta spalvomis, nuotaika pakyla ir jūs suprantate, kad nėra taip blogai, kaip kad gali atrodyti. Štai, jūsų palatoje dabar visu gražumu žydi gėlės, jos skaniai kvepia, kelia teigiamas emocijas. Kažkas iš namiškių pasistengė pradžiuginti ir pakelti nuotaiką – manote sau mintyse.

Situacijų gali būti daug ir įvairių, bet iš visų jų aišku viena, kad gėlės pradžiugina visus, praskaidrina subjurusią nuotaiką ar gerą nuotaiką paverčia šventine. Gėlių pristatymas yra puikus būda tai padaryti. Gėlės internetu yra paprastas ir greitas dalykas, reikalaujantis iš jūsų vos keletos minučių, kol išsirinksite jums labiausiai patinkančią puokštę.

Gėlių fabriko floristai, turintys ilgametę patirtį, pasirūpins, kad gėlės, jų puokštės ir kompozicijos būtų tokios, kokias išsirinkote iš internetinės parduotuvės, o jų pristatymas būtų tikslus nurodytu laiku ir vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *