Greita paskola – greita išeitis

Greita paskola kartais gali atrodyti kaip išsigelbėjimas iš kažkokios situacijos. Aptarsime kodėl jums neverta imti tokių paskolų. Ar apskritai, menkų sumų paskolų iš draugų.

Nepatartina naudotis greita paskola, jeigu jūs, pavyzdžiui, norite išleisti pinigus kad nusipirkti kažkokių daiktų, kurie tarnaus žymiai trumpiau nei reikės laiko, kad už juos atiduoti skolas. Visada prieš skolindamiesi svetimus pinigus, ir juos leisdami, kad įsigyti bet kokį daiktą ar prekę už svetimus pinigus, palyginkite šiuos kriterijus. Tai būtų, kiek laiko naudosite pirkinį, ir kiek laiko prireiks jums, kol skolą galėsite atiduoti. Mokėkite už daiktą, kuris seniai jau nebeveikia ir niekam nebus naudos, arba nebereikės jums to daikto yra ne tik nepraktiška, bet ir kvaila bei nemalonu.

Greita paskola nepadės tam, kad grąžinti kitas skolas. Juk iš esmės vis tiek būsite skolose. Jeigu turite kažkokių tai įsipareigojimų kitiems žmonėms, tačiau pinigų grąžinti jiems trūksta, arba laiko trūksta, visaip gyvenime būna, būkite labai atsargūs ir nepatekite skolų užburtąjį ratą. Nes jus skolinsitės dar daugiau. geriau aptartina susisiekti su tuo, kas suteikė paskolą, ir pabandyti susitarti dėl termino, per kurį reikia paskolą grąžinti, pratęsimo. Kai nukelsite paskolos atidavimo dieną, greičiausiai teks atiduoti dar šiek tiek pinigų prie tos sumos, kurią atiduosite. Papildomos palūkanos už laukimą. Tačiau tai tikrai viena negrąžinta šitokia skola ir keli šimtai litų palūkanų mažesnė bėda nei daug skolų. Dažniausiai. O už tas pačias skolas dar teks mokėti palūkanas. Įsivaizduokite, kai turėsite sumokėti kelis šimtus litų už kelias paskolas iškarto. Tokiu atveju greita paskola tikrai nėra išeitis.

Taip pat ši taisyklė turi ir šiokią tokią išimtį. Jeigu pavyzdžiui, skolos, kuri yra nauja užtenka visai kažkokiai seniau pasiskolintai sumai atiduoti, ir jos palūkanos yra labai labai mažesnės už senos paskolos palūkanos. Tokiu atveju vieną seniai skolos laukiantį žmogų pakeisite nauju žmogumi, kuris lauks kol grąžinsite skolą, bet jam nebus taip nepatogu kaip buvo anksčiau laukusiam žmogui. Skolinkitės atsakingai, ir geriau išvis nesiskolinkite tam, kad grąžinti kitas skolas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *