Greitasis kreditas – ne tik neigiama skolinimosi pusė

Greitasis kreditas galima sakyti yra galimybė. Galimybė pasiskolinti pinigų tuomet kai jų labiausiai reikia. Dažniausiai greitasis kreditas imamas toms situacijoms, kuomet pinigų prireikia itin greitai.

Daugelis žmonių į greituosius kreditus vis dar žiūri gana skeptiškai, mano, jog jie yra nenaudingi tiek finansiškai, tiek gali kenkti morališkai, kadangi skolinimosi jausmas nėra labai malonus ir gali kenkti žmogaus vardui ir įvaizdžiui prieš draugus ar kolegas.

Greitasis kreditas iš tiesų nėra neigiamas dalykas, kurio reiktų vengti jei jis gali būti naudingas. Greitasis kreditas naudingas gali būti tuomet, kai sugenda šeimos automobilis, kuris naudojamas šeimai pasiekti darbą ar net kaip pačio darbo priemonė. Taip pat, trūkus vamzdžiams ar atsitikus kokiems kitiems nemaloniems nutikimams, kurių likvidavimui reikalingi pinigai.

Neretai po auto įvykio ar kito draudiminio įvykio draudimo bendrovė pinigus išmoka tik pateikus remonto išlaidų kvitus ar sąskaitas, tačiau susitvarkyti iš savų lėšų gali ne kiekvienas. Kuomet turima draudimo bendrovės garantija, jog bus išmokėti pinigai, patogia išeitimi yra greitasis kreditas.

Paėmus greitąjį kreditą ir pašalinus problemą bei atgavus pinigus iš draudimo bendrovės galima greitąjį kreditą grąžinti ir anksčiau. Taip pasielgus ne tik nekils rizika, jog pamiršite laiku grąžinti pasiskolintus pinigus, bet ir ateityje kredito bendrovė į Jus žiūrės kaip į mokų ir atsakingą klientą.

Užsitarnauti mokaus kliento vardą daugelyje kredito bendrovių yra naudinga, kadangi ateityje greitasis kreditas gali būti suteikiamas su nuolaida, geresnėmis sąlygomis, o lojaliems klientams beveik visuomet taikomi kokie nors intriguojantys pasiūlymai.

Greitasis kreditas paimtas tuomet kai jo tikrai reikia ir kai yra galimybė jį grąžinti laiku tampa puikia išeitimi pritrūkus pinigų, tačiau paėmus jį be reikalo ir neįvertinant savo galimybių jį grąžinti greitasis kreditas gali tapti dideliu galvos skausmu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *