Greitieji kreditai iš paskolų bendrovės ViaSMS

Kur kreiptis dėl greitosios paskolos?

Greito kreditavimo paslaugos Lietuvoje yra populiarios, dėl to rinkoje tvyro didelė konkurencija tarp paskolų kompanijų. Remiantis Lietuvos banko duomenimis, šiuo metu trumpalaikes paskolas suteikia daugiau nei 40 kompanijų. Daugelis jų suteikia kreditus internetu, todėl paskolos teikėjo geriausia ieškoti būtent ten.

Keli greitųjų kreditų tipai

  • Greitieji kreditai suteikiami tik Lietuvoje. Kreditoriai reikalauja, kad paskolos gavėjas turėtų Lietuvos pilietybę arba ledimą nuolatos gyventi šayje. Didesnės kompanijos, pavyzdžiui ViaSMS turi padalinius ir kitose valstybėse, todėl skolinimosi procedūra yra lankstesnė.
  • Paskolos internetu. Tai trumpalaikių paskolų rūšis, kurioms gauti paraiška pilnai pildoma internetu. Kreditoriui patvirtinus paraišką pinigai persiunčiami tiesiai į gavėjo banko sąskaitą. Dabar prašyma internetinei paskolai gauti galima pildyti netik nedaujantis kompiuteriu, bet ir išmaniuoju telefonu ar planšete. Jei klientas atitinka visus kreditoriaus reikalavimus pinigai dažniausiai yra pervedami valandos bėgyje.
  • Pigesni greitieji kreditai. Norint pasiskolinti palankiomis sąlygomis verta palyginti skirtiingų kreditorių pasiūlymus. Labiausiai apsimoka skolintis iš tos bendrovės, kuri paskolas suteikia mažiausiomis palūkanomis.
  • Paskola per 15 minučių. Daugelis kredito įstaigų klientus vilioja įpatingai greitai suteikiamais pinigais. 15 minučių terminą reklaminiuose šūkiuose mini ne viena greito kreditavimo įstaiga. Iš teisų gauti pinigus per 15 minučių nėra realu, nes tai yra įtakojama bankinių pervedimų sistemos.

Kokius kriterijus taiko paskolų kompanijos?

Greitieji kreditai šiomis dienomis yra prieinami lengviau, tačiau nėra suteikiami kiekvienam. Visos paskolų bendrovės yra nustačiusios tam tikrus reikalavimus paskolų gavėjams. Reikalavimai dažniausiai yra susiję su kliento amžiumi, darbingumu ir kredito istorija.

Kompanija viasms.lt taipogi yra nustačiusi savo reikalavimus klientams. Paskolos suteikiamos tik juos atitinkantiems kandidatams:

  • Minimalus paskolos gavėjo amžius 18 metų
  • Asmuo turi būti Lietuvos pilietis arba turėti leidimą gyventi šalyje
  • Negalima turėti vėluojančių mokėjimų ar įsiskolinimų
  • Reikia turėti oficialias pajamas

Skolinantis pirmą kartą reikia turėti omenyje, kad greitųjų paskolų bendrovė iškart nesuteiks maksimalios sumos. Kad galėtumėte pasiskolinti didesnę sumą iki tol turėsite pasiimti kelis mažesnius kreditus ir laiku juos grąžinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *