Investuokite į vėjo jėgaines

Jei Jūs gyvenate nuosavame name, kuriame nemažai darbų atliekama naudojant elektros energiją, o sąskaitos už ją atrodo per didelės, Jums pats laikas apsvarstyti galimybę įsigyti vejo jegaines, kurių dėka turėtų pavykti sutaupyti nemažą sumą pinigų ir ją investuoti ten, kur Jums atrodo naudingiausia bei maloniausia.

<img alt="Jėgainių komplektas iš Smartenergy.lt katalogo“ src=“http://smartenergy.lt/files/200/Autonomin%C4%97%20sistema_1kW%20vejo%20generatorius.jpg“ width=“200″ height=“182″ /> Jėgainių komplektas iš Smartenergy.lt katalogo

Vejo jegaines įsirengti gali beveik kiekvienas žmogus. Svarbiausia, turėti bent nedidelį lopinėlį žemės. Nedidelio galingumo jėgainės yra statomos supaprastinta tvarka, todėl nereiks derinti daugybės projektų, eiti kryžiaus kelių dėl statybų leidimo ar derinti įrengimą su kaimynais ar kitais žmonėmis bei institucijomis.

Yra teigiama, jog vejo jegaines yra pavojingos paukščiams dėl besisukančių sparnų, tačiau iš tiesų labai retas atvejis, jog paukščiai atsitrenktų į jėgainės sparnus ar kaip kitaip susižalotų, tuo tarpu šiluminės ar atominės elektrinės daro daug didesnę žalą gyvūnams ir visai gamtai bendrai paėmus. Taigi, vejo jegaines yra saugios ir draugiškos aplinkai, skirtingai nei daugelis kitų elektros energijos išgavimo būdų.

Taip pat tenka girdėti, jog dėl besisukančių sparnų keliamo garso sunku užmigti, tačiau ir čia perlenkiama lazda. Iš tiesų, vejo jegaines skleidžia šiokį tokį triukšmą, tačiau jis atitinka nustatytas normas ir tikrai netrukdo miegoti, susišnekėti ar bet kokiai kitai veiklai. Norėdami būti visiškai ramūs dėl kaimynų – įsirenkite savo vejo jegainę toliau nuo jų sklypo ribos ar gyvenamo pastato. Taip bus paprasčiau ir Jums, ir jiems.

1kW Hibridiniė Vėjo jėgainės sistema

1kW Hibridiniė Vėjo jėgainės sistema

Norėdami gauti maksimaliai naudos bei būti garantuotiems, jog Jūsų išlaidos elektrai bus minimalios – kreipkitės į Smartenergy.lt, kurie yra profesionalūs savo srityje, įrenginėdami vejo jegaines, saulės kolektorius ar baterijas ir kitą alternatyvią, atsinaujinančią energiją. Pasirinkę smartenergy.lt sulauksite kokybiškos pagalbos, puikaus įrengimo ir gero aptarnavimo, todėl nedvejokite ir pradėkite taupyti jau dabar.

Prieš įrenginėdami ir užsakydami vejo jegaines pasidomėkite ir pasiskaičiuokite, kiek elektros energijos sunaudoja Jūsų turimi buitiniai prietaisai. Taip bus lengviau išsirinkti tinkamo galingumo vejo jegaines, sutaupysite laiko tada, kai jo labiausiai trūksta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *