Išmokite atlikti profesionalų masažą!

illinois lottery

Labai gaila, kad tiek daug žmonių negali sau leisti profesionalaus masažo. Todėl išmokite jį atlikti! Taip galėsite pamaloninti ne vieną sau artimą žmonų, o galbūt ateityje iš to ir uždirbti. Juk masažas – geriausia dovana, kurią galite suteikti.

Pirmiausia, sužinokite kuo daugiau apie žmogaus anatomiją ir fiziologiją. Pradėkite nuo kaulų. Sužinokite, kur tiksliai kokie kaulai yra, kaip jie veikia. Tai yra labai svarbu, nes Jūs turite žinoti, kokią kūno dalį kas jungia. Juk kaulai – pats pagrindinis dalykas!

Tuomet pereikite prie raumenų. Tai yra pats sunkiausias ir sudėtingiausias dalykas kiekvienam masažuotojui. Žmogus turi daugiau nei 600 raumenų, tačiau Jums reikia išmokti tik pagrindinius. Nenusivilkite: tiesiog besimokydami nagrinėkite tuos pačius raumenis ant savo kūno. Patikėkite, tai veikia!

Išmokti kaulus ir raumenis yra tiesiog būtina, nes kitu atveju Jūs galite sužaloti (ir tikrai sunkiai) kitą žmogų. Pagalvokite: ar verta šitaip rizikuoti dėl savo tinginystės?

Įranga. Sąrašas daiktų, kurių Jums tikrai prireiks!

  • Masažinis stalas. Jums reikės masažinio stalo, kuris yra tvirtas, bet lengvas. Siūlyčiau rinktis sulankstomą, kurį bus lengva tiesiog kur nors pastatyti, kad neužimtų papildomos vietos, kai bus nenaudojamas.
  • Užvalkalai. Jokiu būdu nepirkite šilkinių užvalkalų savo stalui, nebent norite, kad žmogus, kuriam darote masažą, keletą kartų maloniai nuriedėtų nuo stalo. Įsigykite specialius užvalkalus iš tam skirtos parduotuvės. Kartais jie būna parduodami ir kartu su masažiniais stalais.
  • Aliejai ir losjonai. Galbūt ir vilioja mintis panaudoti tai, ką turite savo namuose, bet tai tikrai bloga idėja. Paprastas losjonas labai greitai susigers į odą ir Jūs negalėsite normaliai atlikti masažo. Rekomenduočiau įsigyti simondsijų losjono, tačiau yra ir profesionalių variantų, iš kurių galite rinktis. Kai kalbama apie aliejų, tikrai siūlau rinktis migdolų, nes jis suteikia nuostabų jausmą.
  • Dėklas. Tai gali atrodyti kaip gan sudėtingas reikalas, tačiau jis yra kur kas geresnė išeitis nei besimėtantys ant žemės Jūsų aliejai, kurių dėka Jūsų masažuojamas žmogus patirs drėgniausią masažą, kokį kada nors yra turėjęs.
  • Muzika. Atpalaiduojanti muzika sukuria skirtumą tarp gero masažo ir fantastiško masažo. Ji gali nuraminti net labiausiai streso apimtą žmogų ir padėti jį visiškai atpalaiduoti ir išgydyti masažo pagalba.

Na, o dabar laikas keliauti į visų pamėgtąjį youtube.com, kur pamatysite daugybę masažo pratimų. Juk ne veltui sakoma, kad geriau 1 kartą pamatyti nei 9 kartus išgirsti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *