Įvairūs kontaktiniai lęšiai

lesiaiOptikos salonuose jau senokai lęšiai nebėra parduodami mažiausiomis kainomis – geriausią kainos ir kokybės santykį dabar siūlo specializuotos el. parduotuvės. Norintiems kontaktinius lęšius įsigyti daug pigiau, siūlytume pasidomėti kurios lietuviškos tokio tipo el. parduotuvės siūlo geriausią produkciją. Mūsų šalyje nėra daug tokių prekybininkų, o ypač internete galime matyti pagrindinius pardavėjus, kurie vartotojams siūlo kokybiškiausią produkciją geriausiomis kainomis. Pagrindinės el. parduotuvės siūlo gana didelį lęšių pasirinkimą, tuo labiau, kad čia galima juos pirkti ir pasirenkant spalvas.

Ieškantiems kokybiškos produkcijos, pirmiausia siūlytume apsilankyti paieškos sistemose ir per ten ieškoti pagrindinių el. parduotuvių, kurios prekiauja šiais gaminiais. Labai svarbu paminėti, kad ne visi pardavėjai internete yra sąžiningi, tuo labiau – siūlantys patikrintus gaminius. Tik pagrindinėse el. parduotuvėse jums reikėtų rinktis šiuos gaminius – ten kainos mažesnės nei optikos salonuose, o taip pat ir pats pirkimas yra ganėtinai saugus. Tokiose vietose dažniausiai perka visi naudojantys kontaktinius lęšius – čia pigu, saugu, o taip pat ir gaminiai yra ne ką prastesni nei optikos salonuose.

Pradžioje minėjome, kad el. parduotuvėse yra parduodami ir spalvoti lęšiai, bet nereikėtų pamiršti kokia yra jų pagrindinė paskirtis. Dabar lęšius jūs galite rinktis pačius įvairiausius – pradedant jų paiešką nuo reikiamos dioptrijos, baigiant pasirinkta spalva ar akies obuolio forma. Minėtos lęšių parduotuvės siūlo ne tik įprastų spalvų lęšius – jos gali pasiūlyti ir dekoracinius t.y. kažkokių žvėrių ar kitų būtybių akis primenančius gaminius. Jų paskirtis gali būti dvejopa – nuo regos korekcijų iki dekoravimo. Pastarasis variantas dažniausiai pasirenkamas netradiciniais atvejais t.y. kuomet reikia akis pakeisti dėl kažkokio tikslo – šventės metu, filmavimosi, vaidybos ar kitais atvejais.

Standartiniai lęšiai yra parduodami įvairiose pakuotėse. Vienose jų gali būti po du lęšius, kitose – po keturis ar net šešis. Viskas priklauso nuo lęšių kategorijos, nes vieni skirti nešioti tik dieną, kiti – ilgesnį laikotarpį. Visada tokios el. parduotuvės siūlo kokybišką produkciją bei įvairius šių gaminių priežiūros priedus. Jeigu perkate lęšius – rinkitės tik pagrindines el. parduotuves, o ne pavienius neaiškius pardavėjus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *