Jaukūs vakarai – su stilingais baldais

Lietuva – šalis, kurioje turime itin ryškų kontrastą tarp visų metų laikų. Ko gero, tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl mes stengiamės išnaudoti kiekvieną šilumos minutę. O kaip Jūs tai darote? Tikriausiai ne kartą esate pasvajoję apie jaukų pasisėdėjimą terasoje, sode ar balkone ankstyvą rytą ar vėlyvą vakarą. Žinoma, tam tikslui Jums reikalingi aukštos kokybės dailūs lauko baldai. Jeigu Jūsesate vienas iš tų, kurie nori turėti išskirtinius baldus, tuomet išbandykite „Sodo baldų“ siūlomą produkciją.
„Sodo baldai“ dirba su garsiausiais baldų gamintojais iš vakarų Europos bei Skandinavijos. Tai stilingi ir unikalūs baldai, kurie padeda sukurti išskirtinius namus. Jau ilgą laiką rinkoje esantys „Sodo baldai“ žino, ko reikia klientui, todėl siūlo ne tik kokybišką produkciją, bet ir įvairias akcijas ir nuolaidas tiek naujiems, tiek esamiems klientams.
Produkciją sudaro itin platus spektras įvairiausio tipo baldų, kurie pritaikyti ne tik skirtingo skonio žmogui ir išskirtinio stiliaus namams, bet ir unikaliems kiekvieno kliento poreikiams. Mėgstantys jaukumą ir patogumą, ko gero, rinksis sofų ir fotelių komplektus iš vytelių ar minkštų su apmušalais, o tiems, kuriems svarbiau originalumas, pirks ąžuolinius baldus, pasižyminčius ne tik ilgaamžiškumu, bet ir unikaliais raštais.
„Sodo baldai“ turi saloną Kaune (Taikos pr. 125b) ir Vilniuje (Kalvarijų g. 125b). Daugiau informacijos, produkciją ir naujienas rasite apsilankę internetiniame tinklalapyje www.baldailauko.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *