Juokingos dovanos

Ar visada gauni tai, ko nori?

Juokingos dovanos

Juokingos dovanos

Artėja draugo gimtadienis, o Tu suki galvą, ką reikės dovanoti? Mesk iš galvos dovanų čekius ar pinigus vokelyje. Ką manai, jei šįkart tai būtų juokingos dovanos? Faktas – juoktis yra sveika. Antras faktas – juokingos dovanos kelia nuotaiką. Trečia, statistiniam lietuviui reikia kelti nuotaiką! Žinoma, nereikia persistengti, nes visi humorą suprantame skirtingai. Bet savo draugus tikriausiai pažįsti ir žinai, kas jiems patiktų. Jei vis tik nesi tikras, ar toks sprendimas teisingas, atsimink, kad geriau draugo veide pamatyti šypseną, o ne surūgusį veidą. Prisimink, koks nemielas jausmas apima, kai išpakuoji savąjį gimtadienio „prizą“ iš mandagumo turi išspausti netikrą šypseną ir padėkoti. Kaip sakoma, dovanotam arkliui – į dantis nežiūrima, bet ar to paties linki savo draugui?

Susivėlinai ir pražiopsojai svarbią datą?

Dovanoti gera. Dovanas gauti taip pat. Visai nesvarbu, kiek Tau metų, koks horoskopo ženklas ar kuriame mieste gyveni. Bet ką daryti, kai dovanos reikia greitai? Tada gelbsti visagalis internetas. Jei Tau kaip visada trūksta laiko, internete pasiūlymų rasi su kaupu. Tikrai ne paslaptis, kad juokingos dovanos internetu pigesnės dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, Tau nereikės eiti ar važiuoti į parduotuvę, vaikščioti didžiuliame prekybos centre ir stovėti eilėje… Laikas irgi pinigai! Be to, internete gali rasti žymiai didesnį pasirinkimą, jei ieškai juokingos dovanos draugui. Nesvarbu ar tau reikia juokingos dovanos gimtadienio proga, mergvakariui, bernvakariui, o gal kolegai, kuris jau kelias dienas be nuotaikos. Be to, mažos dovanos stiprina draugystę.

Kojinėms ir šlepetėms – ne!

Jei nežinai, ką dovanoti draugui, rinkis ką nors linksmo. Vyrams tikrai nusibodo gauti tą patį kasmet. Užmiršk kojines, šlepetes, pinigines ar dezodorantus. Minčių „o ne, ir vėl tas pats…“ tikrai galima išvengti. Tereikia pasitelkti fantaziją. Ar kada bandei ieškoti juokingos dovanos vyrui? Taip, dažniausiai vyrai nesiskundžia humoro jausmu. Tad, pirmyn improvizuoti! Jis tikrai apsidžiaugs ir liks dėkingas Tau, jei jį nustebinsi.

Nepamirštamam mergvakariui

Visos pamergės žino, kad būsimai nuotakai reikia suruošti nepamirštamą mergvakarį. Svarbiausi,a pasirinkti originalią temą, suburti merginas ir pradėti ruoštis šventei. Neužmirškite iš anksto susirasti kostiumų, apgalvoti šventinių akcentų, ir žinoma, užduočių jaunajai. Kad vestuvinis gyvenimas nebūtų nuobodus, mergvakaris turi būti ne linksmas, tiesiog, privalo būti pašėlusiai linksmas! Vadinasi, reikia ne vienos juokingos dovanos merginai, kad ji audringą vakarą atsimintų visą gyvenimą. Pagalvokite, kas galėtų nustebinti, priversti aikčioti ar juoktis iki ašarų? Juokingos užduotys, pokštai ir netikėti siurprizai.

Ruošiantis „bernų“ vakarui

Vestuvės bus ne vestuvės, jei nebus gero bernvakario. Paskutinis viengungiškas vakaras neturi likti nepastebėtas. Geriausia, jei siaus visas miestas! Todėl vyriškai kompanijai juokingos dovanos taip pat reikalingos. Būsimo jaunikio šventei neturi trūkti pašėlusių ir nutrūktgalviškų užduočių. Juokingos – prioritetas. Tikri bernvakarių liūtai švente rūpinasi iš anksto. Pati geriausia amunicija ir prizai už įvykdytas užduotis – juokingos dovanos vaikinui, ne bet kokiam, o pačiam šauniausiam, kuris savo laisvę greitai supančios vedybiniais pančiais.

Ką dovanoti mažiesiems?

Tikriausiai pats nuoširdžiausias yra vaiko juokas. Kaip prajuokinti mažylius? Atsakymas paprastas, kai keliaujama į svečius geriausia – juokingos dovanos vaikams. Dovana gali būti linksma knygutė, mėgstamas žaislas-personažas ar lavinamasis žaidimas. Mažiesiems išdykėliams juokingos dovanos suteiks džiaugsmo, o dovanotojui malonumą klausytis smagaus kikenimo. Vaikams žaislai gana greitai pabosta, o tie, kurie teikia gerų emocijų, tampa mėgstamiausi.

Comments are closed.