Ką apie seksą kalba internautai?

sekskas ir internetasTema, apie kurią vis dar nėra jauku kalbėti – seksas. Tačiau internete apie tai netyla kalbos, o tarp populiariausių paieškų daugelyje kalbų puikuojasi būtent seksas ar giminingi tam žodeliai.

Kuomet prakalbama apie seksą ir internete kartų, daugeliui kyla asociacijos su pornografija ar bent jau erotika, nors apie seksą galima rasti ir daug naudingos informacijos, bendravimo, domėjimosi užuomazgų, patarimų ar kitų nuo erotinių sekso vaizdų nutolusių dalykų.

Deja, vis dar naiviai tikima, kad vaikai apie seksą sužino iš tėvų, patys tuo nesidomi kituose šaltiniuose, tačiau realybė yra kiek kitokia. Tik nedidelis procentas vaikų paauglystės metu kalbasi su tėvais pažintinėmis temomis, tarp kurių ir seksas. Daug daugiau paauglių apie seksą ir su juo susijusius dalykus sužino net ne mokykloje, bet internete. Vyrensi nevengia ir seks pažinčių svetainių.

Internete apie seksą, kaip domėjimosi objektą, bendraujama diskusijų forumuose, kuriuose vis dažniau galima rasti daug naudingų patarimų, taip pat, švietimo tikslais kuriamos specialios jauniems žmonėms patrauklios informacinės sistemos, kuriose galima rasti ne tik pirmuosius informacinius sakinius apie seksą, bet ir atsakymų į daugybę kylančių klausimų, kuriuos daug lengviau užduoti anonimiškai internetu nei kreipiantis pagalbos į tėvus, senelius, mokytojus ar draugus.

Daugelyje populiarių ar populiarumo siekiančių interneto portalų sekso tema klausimų – atsakymų skiltyje dirba seksologas ar kitas patyręs specialistas. Tokiose svetainėse dažniausiai pateikiama tiksliausia informacija, tačiau ir ja aklai pasitikėti neverta. Kartais po specialisto kauke slepiasi su ta tema vargiai susijęs administratorius ar bet kuris kitas svetainės darbuotojas, kuris į kai kuriuos klausimus gali atsakyti ne tik pasinaudodamas kitų interneto svetainių informacija, bet ir savo subjektyvia nuomone, ko pasekoje galimi gana dideli nukrypimai nuo tiesos. Tokių svetainių, kuriose dirba specialistai nėra labai daug, tad jei gavote specialisto atsakymą ir jis Jums kelia abejonių – pabandykite to pačio paklausti savo šeimos gydytojo ar tiesiog paieškoti atsakymo internete, kadangi apie seksą diskutuojama virtualioje erdvėje tikrai daug, atsakymą rasti neturėtų būti sunku ir jei jis atitinka – galima pasikliauti pateiktu specialisto atsakymu, priešingu atveju – vertėtų pasidomėti, ar svetainėje tikrai dirba specialistas, kaip teigiama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *