Kad siuntos gavėją pasiektų saugiai

siuntiniaiKadangi žmonės gana dažna siunčiasi prekes ar patys siunčia siuntas tenka domėtis kaip tinkamai jas supakuoti. Profesionalūs krovinių vežėjai pataria kaip pakuoti, kad siuntos į Airiją pasiektų gavėją saugiai, nes daugiau nei 80% priklauso nuo tinkamo supakavimo. Gerai supakuota siunta gali kainuoti pigiau, nes sumažėja paketo apimtys.

Visų pirma, pasirūpinkite tinkamo dydžio įpakavimu. Tiek per mažas, tiek per didelis įpakavimas gali sukelti problemų. Per maža pakuotė dažniausiai būna pasimetimo priežastimi, kadangi viduje esantys daiktai spaudžia pakuotę ir ji plyšta. Deja, ne visuomet yra galimybė ir pavyksta rasti visus išsibarsčiusius daiktus laiku, ypač jei siuntų keliauja labai daug ir įvairių. Tuo tarpu pernelyg didelė pakuotė neprispaudžia viduje esančių daiktų, jie juda, gali būti apversti net keletą kartų ir dėl to susigadinti. Tai ypač aktualu jei siunčiami trapūs daiktai, tokie kaip indai, stiklo gaminiai, elektronika. Jei daikto forma nestandartinė ir nėra galimybės parinkti mažesnės pakuotės, likusias tuščias ertmes reikia užpildyti apsaugine plėvele, oro pagalvėmis ar bent jau laikraščiais.

Kartais netinkamai supakuota siunta pridaro bėdos ne tik siuntėjui ar gavėjui, bet ir kitų žmonių siuntoms, kadangi siuntos į Airiją keliauja tikrai ne po vieną. Įprastai daugiausiai žalos pridaro skysčiai, tepūs daiktai, kurie išsilieja ir apgadina kitas siuntas, transporto priemonę. Dėl to visų, kurie siunčia tokius daiktus vežėjai prašo pasirūpinti ypač sandaria, patikima pakuote.

Tinkamai supakuotos siuntos į Airiją nuvyksta be jokių problemų, nekelia rūpesčių nei Jums ar gavėjui, nei pervežėjui, todėl ir ateityje Jums turėtų būti malonu siųsti siuntas savo artimiesiems ar draugams, esantiems Airijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *