Kaip apsipirkti internetu?

Daugeliui skaitytojų tai gali pasirodyti juokinga, tačiau tokių, kurie nemoka apsipirkti internetu yra dar daugiau. Ir yra daug tokių, kurie norėtų tai suprasti, tačiau nepasitiki apsipirkimai internete Neretai tenka išgirsti įvairias kalbas apie pirkimą internetu iš tų, kurie net nėra bandę pirkti internetu – tai nesaugu, gali apgauti ir t.t. Pats asmeniškai internetu apsipirkinėju jau ne pirmus metus ir apgautas nebuvau. Buvo, kad atsiuntė ne tokias prekes, kurias užsakinėjau, tačiau jos buvo pakeistos.

Apsipirkimai Lietuviškose interneto parduotuvėse.
Internetinės parduotuvės Lietuvoje įgauna vis didesnį populiarumą ir šioje srityje matau didelę ateities perspektyvą. Yra patogu pirkti daugelį prekių ar paslaugų neišėjus iš namų. Ypač, kai gyveni mažame miestelyje ir sutaipai daug laiko bei pinigų prekes pirkdamas interneto pagalba. Ko reikia apsipirkimui Lietuviškoje interneto parduotuvėje? Internetinės bankininkystės. Užsregistravus ir sudėjus prekes į krepšelį tereikės tik patvirtinti užsakymą ir atlikti apmokėjimą. Prekės dažniausiai pasiekia namus per 1-3 darbo dienas (priklausomai nuo pardavėjo ir prekių pervežėjo)

Apsipirkimai užsienio interneto parduotuvėse.
Prieš perkant iš užsienio internetinių parduotuvių, turėtumėte žinoti keletą dalykų. Jeigu prekę pirksite ne iš Europos Sąjungos šalių ir prekės vertė viršys 75 Lt, tuomet tai prekei bus taikomas PVM, kuris šiuo metu Lietuvoje yra 21%. Muito mokestis prie PVM prisideda tik tada, kai prekės vertė viršyja 518 Lt. Muito mokestis priklauso nuo šalies ir prekės rūšies (pvz. Tabakui, alkoholiui yra taikomi didesni muitai ir akcizai) iš kur ji yra siunčiama. Perkant prekes iš Europos sąjungos šalies jokie papildomi mokesčiai nėra taikomi. Daugelyje e-parduotuvių galima atsiskaityti PayPal pinigų pervedimo sistema. PayPal yra populiariausia atsiskaitymų sistema visame pasaulyje. Turbūt nemažai kam yra tekę girdėti
PayPal limitai, dokumentų reikalavimas, blokuota sąskaita“ ir t.t. Taip, PayPal mėgsta blokuoti vartotojų paskyras, jeigu yra gaunami pinigai dideliais srautais arba neaiškios kilmės, tačiau apsipirkinėjimams internete tai nekelia rizikos. Tereikia pririšti paypal su savo kortele ir užsisakinėti prekes. Pinigai yra nuskaitomi iš jūsų kortelės susietos su paypal paskyra. Kitas būdas yra VISA, Mastercard ir kt. rūšių kortelės, kai galite tiesiogiai užsisakyti prekes arba paslaugas kortelės pagalba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *