Kaip gauti paskolą sms žinutės pagalba?

mastoAr galima gauti paskolą tik išsiuntus trumpąją sms žinutę? Dar prieš keletą metų toks klausimas atrodytų apsurdiškas ir kiekvienas paklaustas net ilgai nesusimastytų prieš atsakydamas, kad „tikrai ne“. Tačiau laikai keičiasi ir finansų rinka žengia koją kojon su naujausiomis technologijomis. Visgi gauti paskolą sms žinutės pagalba nėra taip lengva, bet tikrai įmanoma.

Tam, kad gauti greitą kreditą išsiuntus sms žinute pirma teks prisiregistruoti prie įmonės kuri teikia greitus kreditus, interneto svetainės. Vėliau patvirtinus savo tapatybę, užpildžius anketą su asmeniniais duomenimis (tarp jų ir mobilaus telefono numeris) bei pajamų dydžiais išsiūsti užklausą dėl paskolos suteikimo. Jei Jūsų duomenys bus teisingi ir kreditingumo informacija nerodys jokių pradelstų įsipareigijimų, teks pervesti vieną centą į įmonės sąskaitą. Taip yra daroma ne dėl to, kad kredituojanti bendrovė nori gauti papildomų pajamų (visą centą), bet tam, kad tokiu būdų Jūs patvirtintumėte savo sąskaitą. Tik patrvitinus sąskaitą galima būti tikriems, jog pinigai nenukeliaus ne į tas rankas.

Atlikus šiuos būtiniausius veiksmus Jūs jau būsite bendrovės klientų duomenų bazėje ir ateityje galėsite taupyti savo laiką. Iš telefono kurį nurodėte registruojantis išsiuntus sms žinutę su paskolos prašymų, kuriame reikia nurdotyti ir pageidaujamą sumą, gausite kreditą. Piniginės lėšos kaip ir ankstensniu atveju bus pervedamos į tą pačią banko sąskaitą, kurią nurodėte registruodamiesi bendrovės interneto svetainėje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *