Kaip geriausia gauti kreditą?

atrie kreditiPritrūkus pinigų, yra vienas patikimas ir greitas būdas, kaip galima nesunkiai gauti kreditą. Tai be abejonės yra kredito paraiškos pildymas, vienoje iš greitųjų kreditų bendrovių. Tam, kad išsirinkti geriausią, verta palyginti keletą įmonių. Latvijoje startavo nauja kreditų palyginimo svetainė http://atriekrediti777.eu/ kurioje kiekvienas norintis gali palyginti kelių kredito davėjų pasiūlymus.

Pavadinimas atrie krediti 777 pasirinktas yra ne šiaip sau. Latvių kalboje Ātrie kredīti reiškia: greitieji kreditai. O papildomas trijų septynetukų zenklas yra nuo seno siejamas su laime bei sėkme. Todėl ir projekto organizatoriai nesliapia, kad taip tikisi padaryti laimingesnį ne vieną žmogų.

Kiekvienas apsilankes gali iškarto įvertinti kreditavimo sąlygas. Tokias kaip:

  • Kredito suma;
  • Terminas;
  • Amžius nuo kurio išduodama paskola;
  • Bendrovės darbo laikas;
  • Procentai už paskolos palūkanas.

Siūloma rinktis kiekvienam pagal poreikius. Yra bendrovių kurios skolina tik šimtą, kitą latų, tačiau vivus siūlo kreditą net iki tūkstančio latų, o bigbank net iki septynių tūkstančių latų. Žinant, kad latas yra net penkis kartus brangesnis už Lietuvos litą, tai yra išties didelės sumos, kurių tikimasi pakaks, net ir išrankiausiam klientui.

Latvijos statistikos departamentas teigia, kad paprastai internetu skolinasi studentai, jaunos šeimos ar su darbo užmokesčio reguliarumu problemų turintis žmonės. Tai yra ganėtinai jautri socialinė terpė, todėl labai svarbu, kad šie asmenys nepultu imti pirmos pasitaikiusios paskolos, o galėtu rinktis iš kelių variantų. Neretai paskolą internetu galima gauti ir visai nemokamai.

Nuo šiol kiekvienas Latvijos pilietis, norintis reikalingą informaciją paskolas ir kreditus, tai galės padaryti itin lengvai ir nesudėtingai. Vienas iš esminių momentų, kuriuos reikėtų paminėti, yra tai, kad visa informacija šioje svetainėje yra pateikiama visiškai nemokamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *