Kaip išsirinkti butą Kaune?

Gyvenimas laikinojoje Lietuvos sostinėje turi daug privalumų. Tai – vienas šalies didmiesčių, tačiau jame ramiau, nei Vilniuje. Čia daug žaliųjų erdvių, sudarančių puikų kraštovaizdį. Kauno gyventojai jaunatviški, atviri. Žinant šiuos privalumus, belieka išsirinkti naują būstą. Parduodami butai Kaune – patys įvairiausi, todėl vadovaudamiesi keliais praktiškais kriterijais nesunkiai išsirinksite patogią ir jaukią gyvenamąją vietą.
 
Svarbiausia – komfortas
 
Natūralu, kad dideliame mieste esama daugybės mikrorajonų, kurie tarpusavyje skiriasi ne vien lokacija ar pavadinimu, bet ir kitokiomis savybėmis. Pavyzdžiui, norintieji gyventi netoli centro, tačiau taip pat ir mėgautis žaluma, turėtų pasidomėti, kokie parduodami butai kaune Žaliakalnio mikrorajone. Tie, kurie gamtos prieglobstį vertina labiau, nei miesto gyvybę, gali rinktis ir Panemunę. Jei jūsų svajonė – nuolat būti miesto įvykių sūkuryje, pasidomėkite, ar šiuo metu parduodami butai Kaune, Senamiestyje ar Naujamiestyje, netoli Laisvės alėjos. O jei ieškote ramumos, rinkitės Dainavą, Petrašiūnus.
 
Tačiau komfortišką gyvenimą mieste lemia ne vien tinkamas mikrorajonas. Svarbu ir tai, ar šalia pasirinkto gyvenamojo namo esama svarbių objektų. Tai – mokyklos, vaikų darželiai, prekybos centrai, vaistinės ir panašiai. Dėmesį verta atkreipti ir į daugiabučio kaimynus: juk geri santykiai su bendrų interesų turinčiais namo gyventojais – išties didelis privalumas.
 
Individualūs poreikiai ir pasiūla
 
Renkantis naują būstą laikinojoje sostinėje, svarbu žinoti ir konkretesnius savo lūkesčius. Parduodami butai kaune sudaro išties didelę pasiūlą, todėl tai gali padėti išsirinkti naujuosius namus greičiau. Derėtų žinoti bent apytikslį norimo buto plotą, kambarių skaičių, taip pat – ir būklę. Be to, nuo šių savybių priklauso nekilnojamojo turto kaina.
 
Taip pat svarbu pasirinkti, ar ieškote buto visiškai naujame name, ar tinka ir senesnės statybos daugiabutis. Padėti apsispręsti gali ir tai, ar tikitės apsigyventi visiškai tuščiame bute, kurio apdaila pasirūpinsite patys, ar norėtumėte jau įrengtos erdvės. Pastaruoju atveju reikėtų pasidomėti, ar norimame bute pasirūpinta ir buitine technika, ar tik būtiniausiais baldais ir interjeru. Taigi, parduodami butai kaune gali išpildyti įvairiausius lūkesčius – tereikia žinoti, apie ką svajojate. Galų gale, juk būtent paklausa ir lemia pasiūlą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *