Kaip išsirinkti moterišką laikrodį?

Laikrodžiai moterims suteikia galimybę ne tik žinoti tikslų laiką, bet ir sustiprinti savo įvaizdį. Laikrodžių, kaip ir kitų aksesuarų skirtų moterims, šiandien yra siūloma labai daug, tad kaip iš daugybės išsirinkti geriausią? Turime keletą patarimų.

Renkantis moterišką laikrodį vienas svarbiausių dalykų, kurį yra būtina padaryti, tai atkreipti dėmesį į laikrodžio korpusą. Atminkite, jog laikrodžiai moterims dažniausiai turi nedidelius. Išsirinkusios laikrodį, kuris turi nedidelį korpusą, išties atrodysite elegantiškai bei moteriškai. Tačiau jei mėgstate masyvius papuošalus, galite pasidaryti laikrodžio, turinčio šiek tiek didesnį korpusą.

Laikrodžiai moterims yra įvairūs, tad jį renkantis yra būtina įvardinti, kokiu tikslu šis aksesuaras bus dėvimas. Jei laikrodį dėvėsite darbo metu, rinkitės klasikinio stiliaus, neryškių spalvų laikroduką, tuo tarpu, jei ši įvaizdžio detalė bus skirta vakarėliams ar laisvalaikiui, galite rinktis įmantrių formų, detalėmis dekoruotus laikrodžius, nebijokite ryškių spalvų. Reikia pabrėžti, jog dėvėdamos laikrodį, vienu šūviu nušausite du zuikius: ne tik visur ir visada žinosite, koks yra tikslus laikas, bet ir nebereikės nešioti apyrankės.

Renkantis laikrodį, dėmesį verta atkreipti ir į jo rankenas. Laikrodžiai moterim paprastai turi medžiagines, odinis ar nerūdijančio plieno rankenas. Kokią rankeną rinktis? Atsakant į šį klausimą yra būtina paminėti, jog svarbu atsižvelgti į savo poreikius: jei norite, kad laikrodžio rankena tarnautų ilgai, rinkitės laikrodžius, turinčius nerūdijančio plieno rankenas, tuo tarpu, jei norite, kad rankena švelniai bei maloniai priglustų prie jūsų riešo, rinkitės laikrodį, kuris turi medžiaginę rankeną.

Renkantis laikrodį, derėtų atsižvelgti ir į savo amžių: kuo vyresnė esate, tuo prabangesnį laikrodį derėtų pirkti, tuo tarpu, jaunoms merginoms puikiai tiks jaunatviški spalvingi laikrodukai, turintys medžiagines apyrankes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *