Kaip išsirinkti nebrangų automobilio grotuvą?

magnetolos kainaKelionė automobiliu be muzikos daugeliui atrodo nuobodi ir nesmagi. Dėl šios priežasties automobiliniai grotuvai yra vienas būtinų mašinos komponentų. Tačiau naujo prietaiso pasirinkimą neretai apsunkina magnetolos kaina. Ieškant ne tik kokybiško, bet ir ekonomiško grotuvo verta pasinaudoti keliais specialistų patarimais.

Galingumas – įspūdžių pagrindas

Galingumas yra vienas svarbiausių automagnetolos pasirinkimo kriterijų. Nuo jo priklauso tai, kaip kokybiškai skleidžiama muzika. Be to, galingumas leidžia įrenginiui atpažinti sudėtingesnius, naujesnius kūrinių duomenis. Dėmesio vertėtų skirti RMS galingumui. Tai – pagrindinis tikrosios įrenginio galios rodiklis. Žinoma, jei jums reikalinga itin galinga magnetola kaina neturėtų stebinti.

Jei norite nebrangaus grotuvo, kurį naudosite gana retai, jums gali užtekti nedidelio galios kiekio. Paprastas įrenginys puikiai tinka tiems, kurie garso kokybei skiria nedaug dėmesio. Tačiau jei muzika jums išties svarbi, vargu, ar išvengsite solidesnės investicijos. Tokiu atveju derėtų nepamiršti, kad galutinę kainą sudaro ir specialūs stiprintuvai. Pasak specialistų, geriausia rinktis kuo galingesnius išorinius stiprintuvus, mat jie yra gerokai efektyvesni.

Patraukliausios įrenginio funkcijos

Paprastai magnetolos kaina priklauso ne tik nuo galios. Didelės įtakos įrenginio vertei turi jo funkcionalumas. Logiška, jog kuo daugiau funkcijų gali atlikti grotuvas, tuo jis daugiau kainuoja. Šiuolaikiška automagnetola gali:

  • Turėti USB jungtį. Tokiu būdu galite įkelti duomenis iš atmintuko ar išorinio kietojo disko.
  • Atpažinti skirtingų tipų rinkmenas. Galite mėgautis ne tik MP3, bet ir WMA, VCD, kito formato kūriniais.
  • Turėti didelį ekraną. Jei kelionės metu norite ne tik klausytis muzikos, bet ir žiūrėti filmus, verta įsigyti įrenginį su plačiu ekranu. Paprastai įstrižainė siekia iki 7 colių.
  • Turėti navigacijos sistemą. Tokios automobiliu magnetolos kaina yra gerokai aukštesnė. Tačiau tai puikus pasirinkimas norintiems tikslaus maršruto ir maksimalaus kelionės komforto.
  • Būti valdoma pulteliu. Distancinis valdymas ypač patogus, jei norite susikoncentruoti į vairavimą, o grotuvo valdymą patikėti keleiviams.
  • Turėti diskų skaitytuvus. Grotuvas gali atpažinti tiek standartinius kompaktinius diskus, tiek DVD įrašus.
  • Turėti kelis ekvalaizerius. Ši funkcija leidžia patiems reguliuoti garso skambesį.

Nors funkcionalios automagnetolos kaina yra gana aukšta, apie investiciją pagalvoti tikrai verta. Didelis ekranas, skirtingų rinkmenų atpažinimas išties naudingi, jei automobilyje praleidžiate nemažai laiko. Tai taip pat svarbu, jei dažnai keliaujate ne vieni, o su vaikais. Tad net naujos patikimo gamintojo, pvz., alpine magnetolos kaina gali būti neaukšta įvertinus patiriamą naudą ir komfortą.

Kai svarbus kiekvienas euras

Jei jūsų muzikiniai poreikiai nedideli, rasti kokybišką ir nebrangią magnetolą nėra labai sunku. Tačiau keblumų kyla tuomet, kai norisi išskirtinių savybių, o finansinės galimybės yra ribotos. Laimei, esama kelių būdų, kaip atrasti įrenginį už patrauklią kainą. Vienas akivaizdžiausių yra akcijos paieška. Jei jums reikalinga standartinių savybių, ne paties naujausio modelio magnetola kaina pritaikius nuolaidą gali būti išties viliojanti.

Kitas metodas yra gamintojų ir prekybos vietų atranka. Be abejonės, norint sutaupyti verta rinktis elektronines parduotuves. Tačiau naudinga atidžiau palyginti jų turinį bei kainas. Pavyzdžiui, magnetolos su usb kaina skirtingose parduotuvėse gali tikrai būti nevienoda. Tai lemia rinkodara, tiekėjai, sandėliavimo sąlygos ir kiti veiksniai.

Jei grotuvo gamintojas jums nėra svarbus, taip pat galite sutaupyti. Arši konkurencija ragina taikyti kuo žemesnes kainas. Todėl mažiau žinomų kompanijų gaminiai gali kainuoti mažiau. Žinoma, jei norite išties išskirtinio, šiuolaikiško įrenginio, solidi investicija yra neišvengiama. Tačiau neretai aukšta magnetolos kaina yra tarsi užuomina apie laukiančius įspūdžius ir patogumą.

Comments are closed.