Kaip mesti rūkyti?

Rūkymas – labai skaudi problema, kurios daugelis žmonių nėra pajėgūs suvaldyti. Mesti rūkyti iš tiesų nėra taip lengva gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nusprendusiems mesti rūkyti žmonėms reikia įdėti daug pastangų, o taip pat turi praeiti šiek tiek laiko kol pasirodo pirmieji rezultatai. Vis dėlto, rūkymas labai žaloja žmonių sveikatą, yra daugelio, net ir mirtinų ligų priežastis. Situacija yra dar blogesnė, kai pradedama kalbėti apie rūkančius jaunus žmones. Kenksmingos medžiagos žaloja jauno žmogaus organizmą, palikdamos pėdsakus tolimesniame gyvenime. Taigi, kaip mesti rūkyti? Ką daryti, kad būtų galima atsikratyti šio blogo, sveikatą žalojančio įpročio.

Vietoj cigaretės – užkandis

Pajutę norą surūkyti cigaretę –geriau suvalgykite užkandį. Pasirinkite tai, kas jums yra arčiausias širdies – vaisiais, sumuštiniai, saldumynai, joks užkandis nepadarys tokios didelės žalos, kokią gali padaryti viena cigaretė.

Pasidomėkite specialia literatūra

Paskutiniu metu vis daugėja ir daugėja literatūros, kuriose gausu patarimų, norintiems nustoti rūkyti žmonėms. Paieškokite specialios literatūros – iš gausybės knygų bei patarimų tikrai rasite ką pritaikyti ir sau.

Vaistažolių pagalba

Yra nemažai vaistažolių, kurios slopina norą rūkyti. Viena iš tokių – jonažolė. Užsukę į bet kurią vaistinę, rasite vaistažolių preparatų, kurie padės nuslopinti norą rūkyti. Vaistažolių preparatai – natūralios priemonės, priešingai nei kiti cheminiai preparatai, neturi jokio neigiamo poveikio organizmui.

Hipnozės seansai

Dar vienas būdas, kurio dėka galite nustoti rūkyti –tai hipnozės seansai. Tai – pakankamai veiksmingas būdas, kadangi kaip rodo tyrimai, daugiau nei 60 procentų žmonių, užsiimančių hipnozės seansais, po tam tikro jų skaičiaus, visiškai nustoja rūkyti.

Ir pabaigai, tiesiog sustokite ir pagalvokite kas jums svarbiau: malonumas, kurį patiriate rūkydami cigaretę ar ilgas ir gražus gyvenimas, kurį galite praleisti su savo artimaisiais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *