Kaip numesti svorio? – klausimas, į kurį būtina atsakyti

Kaip numesti svorio

Kaip numesti svorio?

Nors viešoje erdvėje gausybė dietų su išsamiais aprašymais, sudarytais meniu ir net nurodytu kilogramų skaičiumi, kurio galima atsikratyti laikantis aprašytos dietos, vis dar populiarus klausimas kaip numesti svorio.

Matyt, nieko čia jau nepavyks pakeisti, daugelis nori greito ir tikslaus atsakymo, o tokį pateikti greičiausiai neįmanoma. Pradedant nuo to, jog kiekvieno žmogaus organizmai yra skirtingi, baigiant tuo, kad norai ir tikslai metant svorį skiriasi iš esmės suprasime, jog žmonės ne vienodi ir dietos jiems tinka ne vienodos.

Be abejo, norint numesti svorio teks kažką keisti: mitybos sistemą, mitybos įpročius, gyvenimo būdą, galbūt net darbo ar gyvenamą vietą. Pasikeitimai daro labai didelę įtaką svorio metimui. Ypač didelę – mitybos sistemos ir įpročiai.

Kaip numesti svorio jei pusryčiams, pietums ir vakarienei valgomas riebus, nenatūralus maistas, kurio per dieną gaunamų kalorijų gali pakakti 3-4 dienoms? Taip, numesti svorio valgant tokį maistą nepavyks. Tai gi, jei Jūsų maistas panašus į šį – keiskite savo meniu. Vietoj kiaulienos rinkitės vištieną, vietoj keptų bulvių – daugiau daržovių, o kavą su keliais šaukšteliais cukraus keiskite šviežiomis vaisių sultimis.

Jei dirbate sėdimą darbą (biure, vairuojate ar pan.) būtina judėti. Jei darbo vieta netoli – rinkitės ne viešąjį transportą ar nuosavą automobilį, bet keliaukite pėsčiomis, dviračiu. Jei tokios galimybės nėra, įsigykite šunį, kurį kas dieną reikėtų vedžioti. Tai bene lengviausias būdas prisiversti kas dieną išeiti pasivaikščioti. Jei turite daugiau valios – sportuokite savaitgaliais, važinėkite dviračiu, bėgiokite, slidinėkite… Sporto šakų, kuriomis galima užsiimti yra visa galybė, o tai tikrai padeda numesti svorio ir daro teigiamą poveikį visam organizmui.

Rinktis dietą – taip pat sunkus darbas. Norėdami palaipsniui numesti svorio rinkitės iš tų dietų, kurios Jums atrodo lengvesnės, priimtinos, taip bus paprasčiau paisyti jų reikalavimų, galėsite džiaugtis nesudėtinga dieta ir po truputėlį krentančiu svoriu. Jei norite greitesnių rezultatų, rinkitės griežtesnes dietas, tačiau jas vertėtų rinktis ne pirmą kartą dietos besilaikantiems asmenims bei turintiems gana daug valios. Kita vertus, vertėtų pasitarti su savo gydytoju, kadangi griežta dieta gali visiškai netikti Jūsų organizmui ir klausimas kaip numesti svorio gali pereiti į klausimą kaip greičiau pasveikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *