Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi…

Kodėl žmonės dažniausiai remiasi terminu „pasidaryk pats“? Taip, kai ką Jūs galite atlikti patys, tačiau tai retai kalbama apie rimtus dalykus, tokius kaip parketo montavimas. Tai yra rimto ir patyrusio meistro darbas. Žinoma, jis Jums kainuos, tačiau ar ne dar daugiau pinigų ir laiko išleisite, jei reikės samdyti žmogų, kuris perklotų blogai sumontuotas grindis?

Ir vėlgi, čia iškyla klausimas: kaip išsirinkti tą tinkamą meistrą? Gerai, jeigu Jūs renkatės firmos profesionalus, o jei ne? Pirmiausia, turėtumėte pareikalauti rekomendacijų ar prašyti parodyti ankstesnius savo darbus. Parketas yra brangus dalykas, todėl į jį žiūrėti taip pat turėtumėte rimtai.

Ir vis dėl to keletas naudingų patarimų dėl parketlenčių montavimo.

  • Parketlentes kloti reikia pradėti nuo kambario centro, o ne nuo kraštų, kaip įprasta.
  • Kambariai, kurie nėra kvadrato formos ar jų kampai jungiasi su kita patalpa, reikalauja dar daugiau kruopštumo, įgūdžių ir patirties, todėl atidžiai stebėkite meistro darbą, kad jis nesuklotų parketo tose vietose bet kaip.
  • Parketas klijuojamas labai stipriais klijais, kurių reikiamas kiekis užtepamas mentele. Praeityje tam buvo naudojamas bitumas, tačiau jam buvus labai nepatogiam, jis pakeistas į klijus.
  • Baigus kloti, parketas turėtų būti lygiai nušlifuojamas. Tai dar vienas dalykas, kurį bent jau pradžioje turėtų padaryti tikras specialistas, kad Jūs galėtumėte pasimokyti tai atlikti patys. Jei mėginsite tai padaryti patys ar pasamdysite šiam darbui netinkamą žmogų, kaip rezultatą galite gauti nelygų, subraižytą parketą.

Vis dar svarstote, kaip elgtis? Žinoma, viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo, tačiau geriau imkitės tos srities, kurią tikrai pukiai išmanote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *