Kaip pasirinkti gerą buto pardavimo įmonę?

Sprendimas patikėti būsto pardavimą profesionalams – išmintingas ir praktiškas. Vis dėlto prieš ryžtantis šiam žingsniui, dažnai iškyla abejonių. Juk butų pardavimas per tarpininkus turi savų privalumų ir trūkumų. O vienas didžiausių rūpesčių yra patikimos įmonės pasirinkimas. Tačiau iš tiesų dėl to nerimauti neverta: puikų agentą rasti bus visai nesunku,jei vadovausitės keliais paprastais kriterijais.
 
Naudinga kitų patirtis
 
Žinia apie geriausius dalykus sklinda iš lūpų į lūpas. Įmonės, kurių paskirtis – butų pardavimas, nėra išimtis. Ko gero, jūsų giminaičiai, draugai ar kolegos jau yra susidūrę su nekilnojamojo turto prekybos tarpininkais. Kodėl nepasinaudojus jų patirtimi? Pasiteiraukite, į kokią įmonę jie kreipėsi ir kaip vertina specialistų suteiktas paslaugas.
 
Jei tokios patirties turinčių žmonių nepažįstate, ne bėda. Atsiliepimų galite paieškoti internete. Čia rasite ir įvairiausių patarimų. Dėmesį reikėtų atkreipti į tai, per kiek laiko įvykdytas sėkmingas butų pardavimas, kokias priemones naudojo agentai ir ar tos įmonės paslaugomis pasinaudoję žmonės liko patenkinti. Juk labai tikėtina, jog palankiausiai klientų vertinama įmonė pateisins ir jūsų lūkesčius.
 
Kiti kokybės rodikliai
 
Jūsų ir kitų žmonių lūkesčiai gali skirtis. Todėl klientų patirties kriterijų verta papildyti kitokia informacija. Reikėtų ne vien pasikliauti įmonės žinomumu, bet ir pasidomėti, kokiomis sąlygomis suteikiamos paslaugos. Ar butų pardavimas vykdomas visoje šalyje, ar įmonė domisi tik konkrečiame mieste esančiu nekilnojamuoju turtu? Kiek trunka formali pardavimo procedūra? Ar įmonė pasirūpina visais reikiamais dokumentais ir jų sutvarkymu, ar tik randa potencialų pirkėją?
 
Be abejonės, svarbu atkreipti dėmesį ir į teikiamų paslaugų kainą. Verta skirti šiek tiek laiko tam, kad atrastumėte geriausią kainos ir kokybės santykį siūlančią nekilnojamojo turto agentūrą. Pasidomėkite, kiek patirties turi įmonės darbuotojai, koks jų išsilavinimas. Patartina ir tiesiog pabendrauti su specialistais – patys pajusite, kaip jie vertina klientus.
 
Butų pardavimas per profesionalią nekilnojamojo turto agentūrą gali išgelbėti jus nuo papildomo nerimo, sutaupyti laiko. Todėl toks pasirinkimas idealus, jei skubate, esate veiklus žmogus, neišmanote painių prekybos subtilybių. Minėti kriterijai padės be vargo rasti patyrusius specialistus, kurie jūsų butą parduos už geriausią kainą ir pasirūpins visais su tuo susijusiais klausimais. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *