Kaip pigiai susiremontuoti butą Vilniuje

Vilniečiai skundžiasi, kad butai Vilniuje ir taip gerokai brangesni nei kituose miestuose. Jei jį reikia ir suremontuoti, ir apstatyti, pinigų viskam gali ir neužtekti. Kaip įsigijus apleistą butą Vilniuje, paversti jį jaukiais namais.
Visų pirma, tiksliai žinokite, kaip turėtų atrodyti butas po remonto. Senos statybos butai Vilniuje gal jūsų ir neįkvėps, tačiau yra daugybė žurnalų bei interneto portalų, kuriuose galite paieškoti patrauklių interjero pavyzdžių. Visko nukopijuoti greičiausiai nepavyks, bet bent jau turėsite savo buto viziją. Jeigu negalite skirti laiko butą remontuotis savarankiškai arba tai daryti nesugebate, jums teks ieškotis profesionalių meistrų. Yra du variantai: samdyti visą komandą ir gauti visas paslaugas iš vienų rankų arba samdyti atskirus konkrečių sričių meistrus. Turite pasidomėti įkainiais ir paskaičiuoti, kas atsieitų pigiau. Galbūt visa brigada nesileis į derybas dėl kainų, o atskiri meistrai mielai sutiks derėtis ir, paprašius atlikti keletą smulkių darbelių, juos atliks nemokamai. Kai kurios prestižinės remonto darbus atliekančios įmonės skiria daug dėmesio savo įvaizdžiui ir prestižui, atsisakykite jų paslaugų. Verčiau auksarankių meistrų ieškokite skelbimų skiltyse laikraščiuose arba internete. Kai rasite tinkamus meistrus, neskubėkite jų samdyti. Prieš įdarbinant pasidomėkite remontui atlikti skirtomis medžiagomis. Kaip ir visos prekės, taip ir statybinės medžiagos turi begales alternatyvų. Rinkitės ne pačias pigiausias, bet pakankamai kokybiškas medžiagas, nes, kitu atveju, remonto darbus teks atlikti pakartotinai. Butai Vilniuje gali būti suremontuoti, neišleidžiant kelių dešimčių tūkstančių litų. Tereikia prižiūrėti meistrų atliekamus darbus ir savarankiškai parinkti tinkamiausias medžiagas.
Kai pradedate taupyti pamatiniams dalykams, taupymo programą nesunku ir pratęsti, renkantis duris, langus, interjero detales. Internetu apsiperkantys asmenys teigia, jog elektroninės parduotuvės padeda sutaupyti iki 30 % išlaidų būsto remontui. Jeigu taip yra iš tikrųjų, verta pasidomėti internetu parduodamomis prekėmis, jų išpardavimais, akcijomis, statybinėms medžiagoms suteikiamomis nuolaidomis. Interneto paieškos laukelyje įveskite ieškomos prekės pavadinimą ir pridėkite žodį akcija arba išpardavimas. Tokiu būdu surasite tas parduotuves, kurios jūsų ieškomas prekes parduoda sumažintomis kainomis. Jei gyvenate sostinėje, ieškokite būdų, kaip butai Vilniuje gali būti suremontuojami pigiau ir naudinga patirtimi pasidalinkite su kitais miesto gyventojais. Sutaupysite jiems laiko ir padėsite išvengti klaidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *